انتقاد قوچان نژاد از سرمربی زوله
بازیکن ایرانی تیم فوتبال زوله از تصمیم سرمربی این تیم انتقاد کرد و گفت: فکر می کنم مربی به اندازه کافی به من شانس بازی نمی دهد.
آکاایران: انتقاد قوچان نژاد از سرمربی زوله

آکاایران: انتقاد قوچان نژاد از سرمربی زوله

بازیکن ایرانی تیم فوتبال زوله از تصمیم سرمربی این تیم انتقاد کرد و گفت: فکر می کنم مربی به اندازه کافی به من شانس بازی نمی دهد.

به گزارش مشرق، رضا قوچان نژاد مهاجم ایرانی تیم فوتبال پک زوله هلند در آخرین بازی این تیم مقابل ویلم سه گل به ثمر رساند و نقش اصلی را در برد ۳ بر یک تیمش ایفا کرد.

قوچان نژاد در این فصل چندان بازی نکرده و به نظر می رسد «جان استگمن» سرمربی زوله اعتقاد چندانی به این مهاجم ایرانی ندارد. این موضوعی است که می شود از ادعای کاپیتان تیم زوله هم آن را متوجه شد. کاپیتان زوله بعد از بازی با ویلم افشا کرد که برای بیشتر بازی کردن قوچان نژاد، با سرمربی تیم صحبت کرده است.

حالا نوبت به خود قوچان نژاد رسیده است که به صورت علنی از کم بازی کردن خود و تصمیم سرمربی زوله انتقاد کند. قوچان نژاد در این خصوص به برنامه «Omrop Fryslan» گفت: فکر می کنم مربی به اندازه کافی به من شانس بازی نمی دهد.

وی در خصوص اینکه آیا ارتباط خوبی با استگمن سرمربی زوله ندارد؟ تاکید کرد: فکر می کنم این یک ادعا باشد. استگمن آدم بد و اشتباهی نیست اما من با بعضی از انتخاب ها مخالفم. همیشه هم لازم نیست موافق انتخاب ها باشید اما چه بازی کنم و چه بازی نکنم، همیشه تمام تلاشم را به کار می بندم.

قوچان نژاد که سابقه بازی در تیم هیرنفین هلند را هم دارد، درباره احتمال بازگشتش به این تیم گفت: هنوز با بچه های هیرنفین مثل هنک ورمن و لوکاس ارتباط دارم. روز جمعه و بعد از بازی هم با مدیر فنی تیم هیرنفین صحبت کردم اما بازگشت من به این تیم واقع بینانه نیست.

این مهاجم ایرانی در پایان گفت: خارج از زمین ارتباط خوبی با هنک داشته ام. اتفاقاً من با او روز گذشته درباره هراکلس صحبت کردم.

منبع: مهر
.

منبع : mashreghnews.ir

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :