رئیس جمهور دولت دوازدهم همان آقای روحانی دولت یازدهم است؟
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در مقابل تهدیدات دولت واشنگتن مواضع ضدآمریکایی صریح و قاطعی اتخاذ کرده،او در جلسه اخیر هیأت دولت اعلام کرد: ملت ایران از ابتدا

آکاایران: رئیس جمهور دولت دوازدهم همان آقای روحانی دولت یازدهم است؟

آکاایران: رئیس جمهور دولت دوازدهم همان آقای روحانی دولت یازدهم است؟

مشاور رئیس جمهور در پاسخ به کسانی که مدعی هستند روحانی مواضع خود را در حوزه سیاست خارجی اصلاح کرده است، گفت: افکار، اعتقادات، نظرات و برنامه های کسی به سادگی تغییر نمی کند.

طی روزهای گذشته حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در مقابل تهدیدات دولت واشنگتن مواضع ضدآمریکایی صریح و قاطعی اتخاذ کرده و هیچ فرصتی را برای پاسخ به اظهارات ترامپ از دست نداده است. او در جلسه اخیر هیأت دولت اعلام کرد: ملت ایران از ابتدا در مقابل لجاجت و بدرفتاری حاکمان آمریکا و نقض عهد آنها در همه زمینه ها ایستادگی و مقابله کرده و همواره راه مقاومت را انتخاب کرده است. امروز هم برخی حاکمان آمریکا حرف های زیادی می زنند که بی پایه و اساس است و تهدیدات پوچ از طرف برخی از این حاکمان، نیازی به پاسخ دادن و دهن به دهن شدن با آنها ندارد و انسجام و انتخاب مسیر وحدت و ایستادگی، محکم ترین پاسخ به سخنان سخیف آنها خواهد بود.(اینجا بخوانید)

 

 

اما برخی شخصیت ها و رسانه های اصولگرا به نوعی تحلیل می کنند که گویی روحانی عوض شده و درباره تعامل با دنیا تغییر موضع داده است. از طرفی طیفی دیگر معتقدند که رئیس جمهور همواره ضمن تأکید بر تعامل و همکاری با کشورهای مختلف، در دفاع از منافع و مصالح ملی مقابل قدرت های زیاده خواه صراحت لهجه داشته است.

 

مرتضی بانک درباره ادعای برخی منتقدین این روزهای رییس جمهور به خبرآنلاین گفت: مگر می شود چنین اتفاقی بیفتد؟

 

مشاور رئیس جمهور اظهار کرد: به نظر نمی رسد افکار، اعتقادات، نظرات و برنامه های کسی به سادگی تغییرپذیر باشند.

 

بانک در ادامه افزود: رئیس جمهور دولت دوازدهم همان آقای روحانی دولت یازدهم است و تغییری نکرده است.

 

khabaron​line.‎​ir
.

منبع : sarpoosh.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :