هفته نامه امرداد - اخبار امروز
هفته نامه امرداد,اخبار هفته نامه امرداد,تیتر امروز هفته نامه امرداد,صفحه نخست هفته نامه امرداد,صفحه اول هفته نامه امرداد,جدیدترین خبرهای هفته نامه امرداد,درباره

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی در مورد هفته نامه امرداد را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

روزنامه نشریه ای است که به طور مرتب و منظم تهیه، چاپ و پخش می شود و در دسترس مردم قرار می گیرد. روزنامه به نشر اخبار و اطلاعات در زمینه های گوناگون و انتقاد و صلاح اندیشی در امور عمومی می پردازد. در ادامه آکاایران به معرفی هفته نامه امرداد و شرح اطلاعات کلی آن می پردازد، با ما همراه باشید.

هفته نامه امرداد,تیتر امروز هفته نامه امرداد,درباره هفته نامه امرداد

نشریه امرداد

اطلاعات کلی هفته نامه امرداد

صاحب امتیاز: بابک سلامتی

مدیر مسئول: بابک سلامتی

قالب: هفتگی

زبان: فارسی

صفحه اول هفته نامه امرداد امروز:

%*#*%amordad%*#*%
صفحه نخست هفته نامه امرداد امروز

اَمُرداد هفته نامه خبری فرهنگی است که با هدف شناسانیدن تاریخ، فرهنگ و تمدن ایرانیان و پژوهش در این زمینه و هرگونه خبررسانی دیگر در تهران تاسیس شده است و تا امروز به سراسر جهان ارسال می شود و این نشریه مورد علاقه پارسیان و زرتشتیان جهان است که مطالب آن را ترجمه و نقل می کنند. این نشریه در سال 1378 آغاز به کار کرد. طالب «امرداد» و گزارش برگزاری آیین های ملی باستانی و دین نیاکان درعین حال هرگونه شایعه مبنی بر محدودیت زرتشتیان در جمهوری اسلامی ایران را نفی کرده است. این مراسم در دهه های اخیر به مراتب وسیعتر و آزادانه تر برگزار می شود.

نشانی: میدان هفت تیر، خیابان خردمند شمالی، خیابان شهید اعرابی، پلاک ۲، طبقه سوم

گردآوری: آکانیوز

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :