Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
هشدار ترامپ درباره عبور غیرقانونی از مرزهای آمریکا
هشدار ترامپ درباره عبور غیرقانونی از مرزهای آمریکا
ایرنا نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در مورد تبعات عبور غیرقانونی از مرز این کشور هشدار داد و از کنگره خواست در جهت تغییر قوانین مهاجرتی اقدام کند.

آکاایران: هشدار ترامپ درباره عبور غیرقانونی از مرزهای آمریکا

آکاایران: هشدار ترامپ درباره عبور غیرقانونی از مرزهای آمریکا

بین الملل > آمریکا - ایرنا نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در مورد تبعات عبور غیرقانونی از مرز این کشور هشدار داد و از کنگره خواست در جهت تغییر قوانین مهاجرتی اقدام کند.

به گزارش آکاایران: ترامپ در صفحه توییتر خود نوشت: لطفا درک کنید که وقتی افرادی به طور غیرقانونی از مرز عبور می کنند، خواه فرزند دارا باشند یا نه، این مساله تبعاتی دارد و بسیاری از کودکان برای اهداف شرورانه خود استفاده می کنند. کنگره باید برای اصلاح بدترین و ناقص ترین قوانین مهاجرتی در هر کجای دنیا اقدام کند.

ترامپ پیش از این بارها قوانین مهاجرتی آمریکا را ناقص عنوان کرده و گفته بود که افرادی که به طور غیرقانونی وارد آمریکا می شوند، باید بی درنگ اخراج شوند.

رئیس جمهوری آمریکا همچنین اعلام کرد که دمکرات هایی که خواهان مرزهای باز هستند و به جرم و جنایت توجه کمی دارند، بی کفایت اند، اما رسانه های جعل کننده اخبار را در کنار خود دارند.

از سویی، دمکرات ها معتقدند که دولت ترامپ از کودکان مهاجران غیرقانونی به عنوان گروگان هایی برای تحمیل سیاست های مهاجرتی خود و تصویب قانون نوین که شامل دیوار مرزی با مکزیک نیز می شود، استفاده می کند.

دولت ترامپ سیاستی را تحت عنوان سیاست «فاقد ارفاق» به اجرا گذاشت که تا قبل از لغو شدن، منجر به جدایی شمار زیادی کودک مهاجر از خانواده هایشان در مرز مکزیک - آمریکا شد.

بسیاری از این خانواده های مهاجر، در فقر شدید به سر می برند و از آسیب خشونت گروه های تبهکار و خطرات دیگر در آمریکای مرکزی به آمریکا نقل مکان می کنند.

ترامپ بارها از سخنان نفرت آمیز برای زیر سوال بردن موضوع مهاجرت استفاده کرده و ضمن متهم کردن مهاجران به تلاش برای هجوم به آمریکا، گفته است که مهاجران باعث می شوند اروپا فرهنگ خود را از دست دهد.

رئیس جمهوری آمریکا به دفعات اعلام کرده است که قوانین مهاجرتی هیچ کشوری، بدتر از قوانین مهاجرتی ایالات متحده نیست.

دولت ترامپ از زمان روی کار آمدن در آمریکا، سیاست سخت گیرانه ای را در مورد مهاجران و مقوله مهاجرت به اجرا گذاشته است.

49311

.

منبع : khabaronline.ir

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :