Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
پیشنهاد شهرام جزایری برای ارائه رشوه ۱ میلیاردی به مأموران گمرک/ چرا جزایری ممنوع الخروج بود؟
پیشنهاد شهرام جزایری برای ارائه رشوه ۱ میلیاردی به مأموران گمرک/ چرا جزایری ممنوع الخروج بود؟
ایلنا نوشت: رییس کل دادگستری آذربایجان غربی جزییات دستگیری شهرام جزایری در مرز بازرگان را تشریح کرد و گفت: این فرد در هنگام دستگیری پیشنهاد رشوه یک میلیارد توما

آکاایران: پیشنهاد شهرام جزایری برای ارائه رشوه ۱ میلیاردی به مأموران گمرک/ چرا جزایری ممنوع الخروج بود؟

آکاایران: پیشنهاد شهرام جزایری برای ارائه رشوه ۱ میلیاردی به مأموران گمرک/ چرا جزایری ممنوع الخروج بود؟

جامعه > قضایی - ایلنا نوشت: رییس کل دادگستری آذربایجان غربی جزییات دستگیری شهرام جزایری در مرز بازرگان را تشریح کرد و گفت: این فرد در هنگام دستگیری پیشنهاد رشوه یک میلیارد تومانی را به ماموران می دهد که این رشوه توسط ماموران وظیفه شناس رد شده است.

به گزارش آکاایران: توکل حیدری رییس کل دادگستری آذربایجان غربی با اشاره به جزییات دستگیری شهرام جزایری در مرز بازرگان اظهار کرد: روز گذشته ماموران گمرک به کانتینری که قصد خروج از کشور را داشته و پلمب آن شکسته شده، مشکوک می‌شوند، به همین دلیل کانتیتر را باز کرده و دو نفر را در آن پیدا می‌کنند که خود را در ابتدا تبعه افغانستانی معرفی می‌‎نمایند که در بازرسی‌های بعدی مشخص می‌شود که یکی از آن‌ها، شهرام جزایری است.

وی افزود: این فرد در هنگام دستگیری پیشنهاد رشوه یک میلیارد تومانی را به ماموران می‌دهد که این رشوه توسط ماموران وظیفه شناس رد شده است.

رییس کل دادگستری استان آذربایجان غربی با تقدیر از اقدام ماموران گمرک در عدم پذیرش رشوه و گزارش سریع آن به مرجع قضایی، به بیان انگیزه شهرام جزایزی برای خروج غیرقانونی از کشور پرداخت و ادامه داد: این فرد به دلیل بدهی زیاد مالیاتی ممنوع الخروج بوده و در بازپرسی ادعا می‌کند که برای دیدار و سرکشی از یکی از اعضای خانواده‌اش که در کانادا سکونت دارد، قصد خروج از کشور را داشته است.

حیدری با اشاره به اینکه متهم در حال حاضر در اختیار دستگاه قضایی است و تحقیقات ادامه دارد، خاطرنشان کرد: شهرام جزایری فعلا به اتهام پیشنهاد رشوه و خروج غیرمجاز از کشور در بازداشت بسر می‌برد و تفهیم اتهام صورت گرفته است.

وی یادآور شد: این متهم ظاهرا یک پرونده مفتوح نیز در دادگستری مشهد دارد که از این حوزه قضایی خواسته شده تا در صورت اقتضا، نیابت داده شود تا اقدامات قضایی در این زمینه صورت گیرد.

۴۲۴۲

.

منبع : khabaronline.ir

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :