مردی که برای دیدن عشقش ده هزار کیلومتر با دوچرخه سفر کرد - اخبار اجتماعی
اخبار جالب,جالب انگیز,مطالب جالب عکس جالب,رکورد گینس اخبار,دانستنی های جالب,اخبار گوناگون,رکوردهای گینس اخبار روز,آخرین اخبار,اخبار جدید
آکاایران: مجموعه: اخبار گوناگون

آکاایران: مردی که برای دیدن عشقش ده هزار کیلومتر با دوچرخه سفر کرد

بیش از ۴۰ سال پیش، داستان عاشقانه زیبایی بین یک هنرمند هندی و یک زن جوان سوئدی آغاز شد. این زوج دلپذیر بعد از شکست همه موانع همچنان در کنار هم هستند.

پرادیومنا کومار در سال ۱۹۴۹ در یک روستای دورافتاده در هند به دنیا آمد. پس از تولد او یک ستاره شناس پیشگویی کرد که او با یک زن نوازنده از یک کشور دور ازدواج می کند که زیر برج فلکی ثور به دنیا آمده و یک جنگل دارد. کومار می گوید: «من این پیشگویی را واقعا باور کردم و اکنون می دانم که همه چیز در این سیاره از پیش برنامه ریزی شده است»

 

,اخبار,دانستنی های جالب,اخبار گوناگون

کومار روزی را که پیشگویی به حقیقت پیوست رابه وضوح به یاد دارد. ماجرای دلپذیر از ۱۷ دسامبر ۱۹۷۵ شروع شد. در آن زمان کومار یک هنرمند خیابانی بود. زن زیبای بلوندی با چشمان آبی به نام شارلوت از او خواست پرتره اش را بکشد. کومار می گوید: «وقتی او مقابل سه پایه من قرار گرفت احساس بی وزنی می کردم، کلمات نمی توانند احساسات مرا بیان کنند. چشمان او آنقدر آبی و درشت بود که احساس می کردم درون مرا می بیند.»

 

,اخبار,دانستنی های جالب,اخبار گوناگون

 

مرد جوان مضطرب اولین بار نتوانست زن رویاهایش را به درستی بکشد بنابراین از شارلوت خواست یک روز دیگر بیاد. شارلوت سه بار دیگر نزد او رفت و کومار سه پرتره از او کشید. بعد از دومین بار من حس کردم او زن خارجی اسرارآمیزی که زیر برج فلکی ثور به دنیا آمده، جنگل دارد و همان طور که پیشگو گفته بود فلوت می زند. کومار به او گفت: «تو همسر من خواهی شد. سرنوشت مقدر کرده که ما یکدیگر را ببینیم.»

 

,اخبار,دانستنی های جالب,اخبار گوناگون

 

شارلوت که آن زمان ۱۹ ساله بود از این حرف های غیرمنتظره نترسید. آن ها دو سه هفته با هم بودند تا اینکه شارلوت به سوئد برگشت.

 

,اخبار,دانستنی های جالب,اخبار گوناگون

 

کومار مصمم و جوان تصمیم گرفت اجازه ندهد داستان عاشقانه آن ها اینجا به پایان برسد. پس از یک سال و نیم دوری، هنرمند جوان همه چیزش را فروخت و یک دوچرخه خرید. با پول بسیار کم و با کمک چند فرد مهربان توانست ده هزار کیلومتر سفر کند تا شارلوت را ببیند. او می گوید: «بزرگترین مانع افکار من بودند و تردیدهایم».

 

,اخبار,دانستنی های جالب,اخبار گوناگون

 

بالاخره آن ها ازدواج کردند و اکنون ۴۰ سال است که با هم زندگی می کنند. آن ها دو فرزند دارند و عشفشان از همیشه محکم تر است.

,اخبار,دانستنی های جالب,اخبار گوناگون

 

,اخبار,دانستنی های جالب,اخبار گوناگون

 

برترینها

 

.

منبع :

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :