واکنش دیدنی گربه های مصدوم به کیبوردنوازی مرد جوان (+تصاویر) - اخبار اجتماعی
اخبار جالب,جالب انگیز,مطالب جالب عکس جالب,رکورد گینس اخبار,دانستنی های جالب,اخبار گوناگون,رکوردهای گینس اخبار روز,آخرین اخبار,اخبار جدید
آکاایران: مجموعه: اخبار گوناگون

«سارپر دومان» می گوید: هم اکنون 9 گربه دارم که همه را وقتی که مجروح بودند، در خیابان پیدا کردم، به خانه آوردم و درمان کردم. یکی از آنها نابیناست و بزرگترین تفریحش این است که از پنجره به صدای پرنده ها گوش کند. من هم گاهی کنار پنجره همراهی اش می کنم و با هم از صدای پرنده ها لذت می بریم.

آکاایران: واکنش دیدنی گربه های مصدوم به کیبوردنوازی مرد جوان (+تصاویر)


واکنش فوق العاده دیدنی گربه های مصدوم به کیبوردنوازی مرد جوان اختصاصی «تابناک باتو»؛ یک نوازنده پیانو و کیبورد ساکن استانبول که سرپرستی 9 گربه مصدوم و بی سرپرست را بر عهده گرفته، با انتشار تصاویر و فیلم هایی از این گربه ها که حالا صمیمی ترین دوستان و باوفاترین شنوندگان او هستند، توجه کاربران را در فضای مجازی به خود جلب کرده و تأثیری بسزا در تغییر رفتار و نگرش بسیاری از آنها نسبت به حیوانات به جای گذاشته است.

 

,اخبار,دانستنی های جالب,اخبار گوناگون


«سارپر دومان» می گوید: هم اکنون 9 گربه دارم که همه را وقتی که مجروح بودند، در خیابان پیدا کردم، به خانه آوردم و درمان کردم. یکی از آنها نابیناست و بزرگترین تفریحش این است که از پنجره به صدای پرنده ها گوش کند. من هم گاهی کنار پنجره همراهی اش می کنم و با هم از صدای پرنده ها لذت می بریم. من تقریبا هر شب کیبورد می نوازم و گربه ها استراحت می کنند و گوش می دهند. زمانی هم که از کیبورد استفاده نمی کنم، آنها کیبورد را به عنوان محل استراحتشان انتخاب می کنند.

 

,اخبار,دانستنی های جالب,اخبار گوناگون


اما آنچه ویدیوهای دومان را در فضای مجازی با استقبالی گسترده روبه رو کرده، واکنش یکی از این 9 گربه به نواختن کیبورد است. دومان این گربه را یک شب که به خانه بازمی گشت در سطل زباله یافت کرد. بچه گربه ای نحیف که در یک کیسه گره زده شده و در سطل زباله رها شده بود. آن طور که دومان در صفحه خود نوشته، این بچه گربه به دلیل شکستگی پنجه هایش عمل جراحی شده و مراحل درمان و رشد را در کنار سایر گربه های دومان گذرانده و حالا به مخاطب اصلی او تبدیل گشته است.

 

,اخبار,دانستنی های جالب,اخبار گوناگون

 

 

تابناک باتو

.

منبع :

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :