Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
معاون هماهنگی امور اقتصادی استان مطرح کرد لزوم برخورد جدی با دریافت کنندگان ارز دولتی/ اشد مجازات برای متخلفان لحاظ شود

	معاون هماهنگی امور اقتصادی استان مطرح کرد لزوم برخورد جدی با دریافت کنندگان ارز دولتی/ اشد مجازات برای متخلفان لحاظ شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استان تهران درباره افرادی که به بهانه واردات ارز دولتی دریافت، و از آن در زمینه های دیگری استفاده کردند توضیح داد: باید با این افراد

آکاایران: معاون هماهنگی امور اقتصادی استان مطرح کرد لزوم برخورد جدی با دریافت کنندگان ارز دولتی/ اشد مجازات برای متخلفان لحاظ شود

آکاایران: معاون هماهنگی امور اقتصادی استان تهران درباره افرادی که به بهانه واردات ارز دولتی دریافت، و از آن در زمینه های دیگری استفاده کردند توضیح داد: باید با این افراد برخورد جدی شده و اشد مجازات برای متخلفان اجرا شود.

محمد امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، ضمن اشاره به افرادی که ارز دولتی برای واردات کالاهای مختلف علی الخصوص ضروری و اساسی دریافت می کنند و از آن در زمینه های دیگری بهره می برند گفت: در جلسه ای که در این هفته برای تنظیم بازار برگزار کردیم سازمان تعزیرات حکومتی حضور داشت و بنا شد شعبه ای صرفا برای پیگیری موضوعاتی که از ارز دولتی استفاده می کنند تعیین و مستقر شود.

به گزارش آکاایران: وی افزود: عده ای از افراد سودجو با دریافت ارز دولتی برای واردات نه فقط در هیچ زمینه ای سرمایه گذاری نکردند، بلکه به طور مستقیم ارز را به فروش گذاشتند و از سودهای کلانی بهره مند شدند. 

امامی امین ادامه داد: باید با چنین افرادی برخورد جدی شود و اشد مجازات را برای آ نان تعیین کرد. امیدواریم با هماهنگی های صورت گرفته در جلسات میان سازمان های تعزیرات حکومتی جهاد کشاورزی، معدن و تجارت استان، شرکت هایی که ارز دولتی دریافت کرده اند معرفی شوند؛ ورودی و خروجی کالاها مشخص شود تا اگر تخلفی صورت گرفته سازمان تعزیرات حکومتی با آن برخورد کند. 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران بیان داشت: ما براساس اعلام دیوانه ای همچون ترامپ قرار است آبان ماه تحریم های جدیدی بر کشورمان اعمال شود؛ این نوع تحریم ها از سوی آمریکا است و سازمان ملل دخالتی در بوجود آمدن آن ندارد. 

وی افزود: در حال حاضر چین، روسیه و کشورهای  اروپایی در مقابل موضع ترامپ ایستادگی کردند و امریکا به فقط در حال وضع تحریم و سنگ اندازی است و از طریق جنگ اقتصادی بر هم ریختن اوضاع را در نظر دارد.

امامی امین گفت: حال افرادی که دنبال سوء استفاده از وضعیت بازار در چنین شرایط ارزی هستند مستقیم در حال کمک کردن به دشمنان قرار دارند و ما از این مورد گذشت نخواهیم کرد. 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با بیان اینکه مردم ما 8 سال دفاع مقدس را با توانمندی به پایان رساندند بیان داشت: همین مردم 40 سال با مقاومت خود مبارزه کردند؛ همچنین در حال حاضر ما نیاز داریم تا مردم با یکدیگر متحد باشند، دولت در خدمت آنان حضور پیدا کند و مردم نیز در کنار دولت قرار گیرند تا از بحران به وجود آمده عبور کنیم. 

وی تصریح کرد: در حال حاضر فروش نفت به قوت خود باقی است و ارز در کشور وجود دارد؛ مردم نباید اجازه دهند سوءاستفاده عده ای سودجو زندگی آنان را دچار تشویش کند. همسایگان و دشمنان اقتدار امنیتی و نظامی ما را در منطقه دیده اند و تحمل دیدن این توان و اقتدار در ایران را ندارند. 

امامی امین ادامه داد: به همین دلیل دشمن با هدف گذاری مشخص در تحریم ها هوشمندانه در حال پیشروی است. به طور مثال فروش خودرو را تحریم نمی کند تا اشتغال دچار مشکل شود. مردم باید هوشیار باشند تا به خوبی از تحریم ها عبور کنیم همانطور که رهبر معظم ا نقلاب فرمودند ما از شیب تند عبور خواهیم کرد و آینده جوانان و مردم ما خوب خواهد شد. 

انتهای پیام/

.

منبع : farsnews.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :