Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
آیت الله جنتی: موشک های امروز نتیجه جنگ تحمیلی است
آیت الله جنتی: موشک های امروز نتیجه جنگ تحمیلی است
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: جنگ تحمیلی صددرصد به نفع نظام و مردم شد، چون مقابله با دشمن را یاد گرفتیم و موشک هایی که امروز ساخته می شود، نتیجه همان جنگ تحمیلی ا

آکاایران: آیت الله جنتی: موشک های امروز نتیجه جنگ تحمیلی است

آکاایران: رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: جنگ تحمیلی صددرصد به نفع نظام و مردم شد، چون مقابله با دشمن را یاد گرفتیم و موشک هایی که امروز ساخته می شود، نتیجه همان جنگ تحمیلی است.


به گزارش آکاایران: خبرگزاری مهر: آیت الله احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری امروز در بخش پایانی چهارمین نشست مشترک هیات رییسه و کمیسیون‌های این مجلس اظهار داشت: کشور ما در عین اینکه وضعیت التهابی دارد، اما باید به برخی مسائل توجه کرد، مثلا بسیاری از مشکلات برای خود، سازندگی را در پی خواهد داشت.

وی در همین باره افزود: اگر سختی‌ها را تحمل کنیم عواقب خوبی دارد؛ مانند جنگ تحمیلی، ما از قضیه جنگ ناراضی بودیم، راضی نبودیم که جنگ آغاز شود و عده‌ای شهید شوند، اما این جنگ، صددرصد به نفع نظام و مردم شد، چون مقابله با دشمن را یاد گرفتیم.

آیت الله جنتی تصریح کرد: اگر این جنگ نبود، دشمن هر روز می‌خواست به مرز‌های ما بیاید و تجاوز کند، ما به آن‌ها فهماندیم که قدرت نظامی داریم. موشک‌هایی که امروز ساخته می‌شود، نتیجه همان جنگ تحمیلی است.

رئیس مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: در عین اینکه از مشکلات پرهیز می‌کنیم، اما وقتی مشکلات به سراغ ما می‌آید، بدانیم که این مشکلات مقدرات الهی است و این‌ها عواقب خوشی خواهد داشت.

آیت الله جنتی اظهار داشت: باید هر چه می‌توانیم مردم را توجیه کنیم که این مشکلات نمی‌تواند ما را به نظام بدبین کند. برخی می‌خواهند بگویند که این حکومت نمی‌تواند مدیریت کند، پس باید حکومت و نظام کلا عوض شود. این حرف را می‌خواهند در فکر جوان‌ها تزریق و مردم را نسبت به نظام بدبین کنند. این مساله که شاخه‌ای از براندازی است، خواست آمریکایی هاست.

وی افزود: باید معلوم شود که اگر مقاومت کنیم، دشمن امکان پیروزی ندارد. مساله استقامت و مقاومت باید در راس امور ما باشد. تا الان همین مقاومت‌ها در لبنان و فسطین و یمن اثر داشته است. از خدا می‌خواهیم پیروزی نهایی حاصل شود.

لینک کوتاه خبر: farda.fr/003Z11
.

منبع : fardanews.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :