پیش تولید فیلم سینمایی قهرمان ساخته اصغر فرهادی در شیراز متوقف شد و عوامل این فیلم به تهران بازگشتند. برای مطالعه جزییات بیشتر از علت متوقف شدن فیلم قهرمان در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

اصغر فرهادی کارگردان با سابقه سینما و تلویزیون در جدیدترین تجربه سینمایی اش فیلم قهرمان را مقابل دوربین خواهد برد و این فیلم در مرحله پیش تولید و انتخاب بازیگران قرار دارد.

معرفی بازیگران فیلم یک قهرمان اصغر فرهادی - مجله خبری

این کارگردان کشورمان در فیلم قهرمان به عنوان نویسنده، کارگردان و تهیه کننده حضور دارد و بخش سینمایی شبکه آرته فرانسه سرمایه گذاری این ساخته اصغر فرهادی را عهده دار شده است.

علت توقف پیش تولید قهرمان اصغر فرهادی

فیلم سینمایی قهرمان مدتی است که در مرحله پیش تولید قرار دارد و عوامل این فیلم از مدتی قبل برای انجام کارهای مربوط به پیش تولید به شیراز سفر کردند اما به دلیل افزایش شیوع ویروس کرونا پیش تولید قهرمان در شیراز متوقف شد و عوامل به تهران بازگشتند.

بازگشت به ایران | فرهادی قهرمان را در شیراز می‌سازد - همشهری آنلاین

تصویربرداری فیلم قهرمان قرار است که در شیراز صورت بگیرد و بخش هایی از پیش تولید این فیلم که در تهران قابل انجام است، با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام خواهد شد و ادامه مراحل ساخت این فیلم به زمان بهتری که ویروس کرونا شیوع کمتری داشته باشد موکول خواهد شد.

محسن تنابنده و امیر جدیدی دو بازیگری هستند که حضورشان در فیلم قهرمان قطعی است و به زودی بازیگران دیگر این فیلم معرفی خواهند شد.

معرفی دو بازیگر اصلی فیلم جدید اصغر فرهادی

عوامل ساخت فیلم قهرمان عبارتند از: