سریال نجلا به کارگردانی خیرالله تقیانی پور و تهیه کنندگی سعید سعدی، سریال جدید شبکه سه سیما است که تا چند روز دیگر روی آنتن این شبکه میرود.

این سریال که در هفته های گذشته اولین تیزر آن از شبکه سه سیما پخش شد و از ابتدا برای پخش در ایام اربعین درنظر گرفته شده بود همزمان با روز اربعین روی آنتن میرود.

سعید سعدی تهیه کننده سریال نجلا با انتشار پستی خبر از زمان دقیق پخش این سریال داد و نوشت:

 

داستان و بازیگران سریال نجلا

سریال نجلا کاری مناسبتی از خیرالله تقیانی پور کارگردان جوان کشورمان است که در لوکیشن های متعدد مقابل دوربین رفت و سعید سعدی تهیه کننده باتجربه تلویزیون در این سریال در کنار او حضور دارد.

ضبط ۸۰ درصد از سریال نجلا در شهرک دفاع مقدس

این سریال روایتگر ماجراهایی از اربعین و داستان هایی با محوریت فرهنگ عاشورایی است و در واقع یک ملودرام مذهبی و اجتماعی است که در حدود سال 1358 میگذرد.

خلاصه داستان سریال نجلا

شخصیت اصلی سریال، نجلا است و قصه پیرامون عبد با بازی حسام منظور و نجلا می‌گذرد.

 

قصه سریال نجلا ‌در سال ۵۸ می گذرد و دختری به یک پسر عاشق در آن اوضاع آشفته و نا امنی ها وعده ای می دهد که طی آن اگر پسر بتواند او را از مرز رد کند و به زیارت اربعین برسد، در قبال عشقش به او پاسخ مثبت می دهد، اما همه اینها در طول مسیر دست خوش اتفاق‌هایی می شود.

عکس های سریال نجلا

بازیگران سریال نجلا

حسام منظور، سارا رسول‌زاده، ملیکا شریفی‌نیا، مصطفی ساسانی، سوگل طهماسبی، جواد پورزند، علی غابشی، مرتضی شاه‌کرم، وحید نفر، بدرالسادات برنجانی، محسن پوشانی، محسن سلیمانی، سجاد دیرمینا، ابراهیم گله‌دارزاده و (با هنرمندی) هدایت هاشمی، سیدمهرداد ضیایی و آزیتا حاجیان گروه بازیگران این پروژه تلویزیونی را تشکیل می‌دهند.

تصاویری جدید از سریال نجلا - مشروح

سریال نجلا در 15 قسمت برای پخش از شبکه سه سیما آماده شد و با فراهم شدن شرایط پخش به زودی روی آنتن میرود.

معرفی کامل سریال نجلا؛ خلاصه داستان و بازیگران

عکس های جدید از سریال اربعینی «نجلا» - ایسنا

عکس های جدید از سریال اربعینی «نجلا» - ایسنا