آکاآپ: مراسم اختتامیه هفتادو ششمین دوره جشنواره فیلم ونیز شب گذشته با حضور جمعی از هنرمندان سراسر دنیا در ایتالیا برگزار شد و پیمان معادی و عوامل فیلم متری شیش و نیم به عنوان نماینده سینمای ایران در این دوره از جشنواره فیلم ونیز حضور داشتند.. برای مطالعه جزییات بیشتر از این مراسم در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

دست خالی سازنده های متری شیش و نیم در جشنواره فیلم ونیز

دست خالی پیمان معادی در جشنواره فیلم ونیز

متری شیش و نیم در اولین نمایش بین المللی به همراه بازیگرانش راهی جشنواره ونیز شد اما نتوانست در این دوره از جشنواره ونیز جایزه ای برای عواملش به ارمغان آورد.پیمان معادی بازیگر فیلم متری شیش و نیم با انتشار عکسی در کنار آلبرتو باربرا مدیر جشنواره ونیز خبر ناکامی در این چشنواره را رسما اعلام کرد و از این چشنواره خداحافظی کرد.

پیمان معادی، نوید محمدزاده و فرهاد اصلانی بازیگران متری شیش و نیم به همراه سعید روستایی کارگردان جوان این فیلم و هومن بهمنش فیلمبردار کشورمان در جشنواره ونیز حاضر شدند. عکس زیر از بازیگران و عوامل متری شیش و نیم در جشنواره فیلم ونیز میباشد.

متری شیش و نیم در جشنواره فیلم ونیز

جایزه شیر طلایی بهترین فیلم بلند جشنواره ونیز امسال به فیلم آمریکایی جوکر ساخته تاد فیلیپس با بازی خواکین فینیکس رسید. عکس زیرعکس تاد فیلیپس و خواکین فینیکس کارگردان و بازیگر جوکر در جشنواره ونیز میباشد.

پیمان معادی از جشنواره فیلم ونیز خداحافظی کرد

عکسی از پیمان معادی و آلبرتو باربرا مدیر جشنواره ونیز

پیمان معادی در جشنواره فیلم ونیز