آکاآپ: سریال مرضیه به کارگردانی فلورا سام و تهیه کنندگی مجید اوجی سریال محرمی شبکه دو سیما است که به زودی روی آنتن این شبکه میرود.بیش از نیمی از تصویربرداری سریال مرضیه ساخته جدید فلورا سام در ورامین انجام شد و این سریال به زودی با انجام مراحل فنی آماده نمایش میشود.برای مطالعه اخبار بیشتر از این سریال به همراه مشاهده تصاویر بازیگران و اطلاع از زمان پخش این سریال محرمی در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

مرضیه سریال محرمی تلویزیون در شبکه دو

 

داستان سریال مرضیه

این کارگردان، نگارش فیلمنامه سریال جدیدش را برعهده داشته است و پری سا شمس و نسیم عرب‌ امیری نیز در نگارش برخی قسمت‌ها به او کمک کرده‌اند. نکته جالب توجه در این سریال، که فلورا سام آن را کارگردانی می کند، مجید اوجی همسر این کارگردان تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد.در سکانس هایی از این سریال که به تازگی جلوی دوربین رفت بازیگرانی چون داریوش ارجمند، ماه چهره خلیلی، امیر حسین صدیق و حسن زارعی به ایفای نقش هایشان پرداختند.

خلاصه داستان سریال مرضیه

تصویربرداری سریال محرمی مرضیه به کارگردانی فلورا سام به روزهای پایانی خود نزدیک شد و به احتمال زیاد تصویربرداری این سریال تا اواخر شهریور به اتمام خواهد رسید.

کارگردان سریال مرضیه

داستان «مرضیه» یک ملودرام اجتماعی در 15 قسمت است که ماجرایی از جامعه روز را به تصویر می‌کشد. در خلاصه داستان سریال مرضیه آمده است: مرضیه در تعارض کار و مذهب مجبور به انتخاب می شود. انتخاب این مسیر اتفاقات جدیدی را برایش رقم می زند و ...

زمان پخش سریال : سریال مرضیه از 23 شهریورماه ساعت 21:30 روی آنتن شبکه دو سیما خواهد رفت.

هنرپیشه های سریال مرضیه

داریوش ارجمند، گوهر خیراندیش، مجید مظفری، پژمان بازغی، ماه چهره خلیلی، امیرحسین صدیق، علی اوجی، حسن زارعی، نیلوفر شهیدی، شیوا خسرومهر، مختار سائقی و ... بازیگران سریال مرضیه را تشکیل میدهند.

بازیگران سریال مرضیه 

به تازگی خبری از حضور آتیلا پسیانی در این سریال به عنوان بازیگر جدید به گوش رسید و گفته میشود که این بازیگر کشورمان به زودی در این سریال جلوی دوربین خواهد رفت.

پشت صحنه سریال مرضیه