آکاایران: رونمایی فیلم علی ژکان در جشنواره فیلم فجر

آکاایران: فیلم و حتی یک کلمه هم نگفت به زودی کلید می خورد

رونمایی فیلم علی ژکان در جشنواره فیلم فجر

اختصاصیآکا ایران:  

فیلم سینمایی و حتی یک کلمه هم نگفت به کارگردانی علی ژکان در دست تولید است و به احتمال زیاد در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده می شود .

علی ژکان جدیدترین تجربه کارگردانی خود را در فیلم " و حتی یک کلمه هم نگفت " تجربه می کند . او مدتی قبل مجوز ساخت این فیلم را از سازمان سینمایی دریافت کرد و در این باره می گوید : مرحله پیش تولید یکی از اصلی ترین مراحل کار به حساب می آید که زمان زیادی را در این مرحله صرف کردم تا بتوانم با آمادگی کامل وارد مرحله تولید شوم .

علی ژکان بیان کرد : اکنون شرایط برای تولید فیلم مهیا شده و بازیگران به صورت قطعی انتخاب شده اند .

فیلم " و حتی یک کلمه هم نگفت " یکی از فیلم های پربازیگر سینما می باشد و 15 شخصیت دارد . علی ژکان به اهمیت انتخاب بازیگران اشاره کرد و گفت : باید در مرحله پیش تولید و انتخاب بازیگران دقت زیادی می کردم و به همین دلیل مرحله پیش تولید خیلی طول کشید .

ژکان که کارگردان فیلم " عیسی می آید " نیز هست ، گفت : در چند روز آینده فیلم برداری " و حتی یک کلمه هم نگفت " شروع خواهد شد و به احتمال زیاد این فیلم در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر رونمایی خواهد شد .

فیلم نامه این فیلم از داستانی به نام " و حتی یک کلمه هم نگفت " نوشته هانریش بل اقتباس شده و توسط نغمه ثمینی به نگارش در آمده است.

منبع :