آکاایران: نیکی کریمی به جای مهناز افشار بازی می کند

آکاایران: مهناز افشار از حضور در فیلم ربوده شده انصراف داد

نیکی کریمی به جای مهناز افشار بازی می کند

اختصاصیآکا ایران:  

نیکی کریمی در فیلم سینمایی ربوده شده به کارگردانی بیژن میرباقری و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی جایگزین مهناز افشار خواهد شد .

جواد نوروز بیگی ، تهیه کننده " ربوده شده " در این باره گفت : در مرحله پیش تولید و انتخاب بازیگر برای نقش اول فیلم با نیکی کریمی صحبت کردیم اما او به خاطر حضور در جشنواره ونیز و داوری در جشنواره گرجستان در این فیلم همراه ما نشد و نتوانستیم با هم همکاری داشته باشیم به همین دلیل سراغ بازیگران دیگری شدیم .

بعد از این که نیکی کریمی انصراف داد با مهناز افشار مذاکره کردیم و با او قرارداد بستیم اما مهناز افشار نیز از حضور در فیلم " ربوده شده " انصراف داد و باز هم از نیکی کریمی دعوت کردیم تا در این فیلم سینمایی با ما همکاری کند .

نوروزبیگی درمورد مسائل پیش آمده درباره انتخاب بازیگر فیلم سینمایی " ربوده شده " که دربعضی از سایت ها منتشر شده است ، بیان کرد : تغییر بازیگران و عوامل و جایگزینی آنها در پروژه های سینمایی بسیار طبیعی است و موضوع جدیدی نمی باشد اما بعضی سایت های خبری درباره این موضوع حساسیت ایجاد کرده اند تا کلیک و بازدید سایت هایشان را بالا ببرند .

در این فیلم بازیگرانی چون نیکی کریمی ، سروش صحت ، روزبه بمانی ، سارا منجزی پور ، محمد عسگری ، امیر علیان ، حامد جوادی و حسین پهلوان زاده و ... ایفای نقش می کنند .

عوامل فیلم سینمایی " ربوده شده " : بیژن میرباقری نویسنده و کارگردان ، کیوان معتمدی مدیر فیلم برداری ، محسن ملکی طراح گریم ،  پرویز آبنار مدیر صدابرداری، ایران انتظام عکاس، ثنا نوروزبیگی طراح صحنه و لباس، میلاد فرج الهی طراح جلوه های ویژه بصری، آرش آقابیگ طراح جلوه های ویژه میدانی، حسین بشگرد مدیر تولید .

منبع :