آکاایران: فِراری برای حضور در جشنواره فجر آماده می شود

آکاایران: فیلم سینمایی فِراری با بازی محسن تنابنده

فِراری برای حضور در جشنواره فجر آماده می شود

اختصاصیآکا ایران:  

فیلم سینمایی " فِراری " به کارگردانی علیرضا داوودنژاد در بیمارستان کاشانی خزانه کلید خورد و با نقش آفرینی ترلان پروانه و محسن تنابنده همراه شد . ترلان پروانه در فیلم "فِراری " نقش دختر شمالی و محسن تنابنده نقش راننده آژانس را به عهده دارد.

این فیلم برای حضور در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به سرعت پیش می رود و فرم حضور در جشنواره نیز توسط عوامل سازنده پر شده است تا همزمان مراحل فنی انجام شده و "فِراری" برای نخستین بار در جشنواره فیلم فجر اکران شود .

علیرضا داوود نژاد برای فیلم جدید خود به سراغ بازیگران مشهور و حرفه ای رفته و قرار است بعد از محسن تنابنده و ترلان پروانه بازیگران دیگری جلوی سحر دولتشاهی و باران کوثری هم جلوی دوربین فِراری بروند . این دوبازیگر که سال پیش سیمرغ بهترین بازیگر جشنواره فجر را دریافت کرده اند امسال سال پرباری را پشت سر گذاشتند و فیلم " فِراری " آخرین فیلمی است که برای حضور در جشنواره فیلم فجر بازی می کنند . اگر چه نقش آنها در " فِراری " مختصر است و بیشتر داستان فیلم حول بازی ترلان پروانه و محسن تنابنده می گذارد .

البته فیلم " فِراری " یک بازیگر معروف دیگر هم دارد که عوامل تولید فیلم برای انتخاب او در حال مذاکره هستند . بازیگر دیگر فیلم جدید عیرضا داوود نژاد سیامک صفری می باشد که اخیرا قرارداد بازی در این فیلم با او منعقد شده است .

"فِراری " فیلمی با مضمون اجتماعی است که درصد آن در تهران و مابقی سکانس ها در شمال فیلم برداری شده است . فیلم " فِراری " با نگرش آسیب شناسی جامعه و عوامل خودشیفتگی کاذب و عدم تناسب زندگی میان طیف های مختلف با قهرمان خود گلنار به دل شهر می زند . گلنار بیشتر از 18 سال ندارد اما برای دست یابی به هدف خود مجبور است با واقعیت های جامعه امروز رو به رو شود .

منبع :