آکاایران: ستاره های سینمای ایران و بالیوود در سلام بمبئی

آکاایران: فیلم سینمایی سلام بمبئی کار مشترک ایران و هند

ستاره های سینمای ایران و بالیوود در سلام بمبئی

اختصاصیآکا ایران: 

مدیر شرکت هندی موشن پیکچر به همراه آهنگساز معروف هندی برای امضای قرار داد وارد تهران شدند . "دیلشاد شیخ" قرار است برای این فیلم سینمایی آهنگ های خاصی را بخواند که متناسب با فضای هندی فیلم باشد و دیروز برای قرار داد با جواد نوروز بیگی ، تهیه کننده "سلام بمبئی" به تهران آمد .

"پهلاج نیهالانی " نیز مدیر شرکت موشن پیکچر است که با جواد نوروز بیگی برای امضای قرار داد دیدار داشت . این کمپانی قرار است در مرحله تولید و پخش فیلم سینمایی همکاری کند و با توجه به این که "سلام بمبئی " محصول مشترک سینمای ایران و هند است ، تلاش عوامل فیلم این است که همکاری روابط سینمایی و فرهنگی دو کشور را گسترش دهد .

پهلاج نیهالانی اکنون تهیه کننده فیلم و مدیر شرکت موشن پیکجر است و ریاست هیئت مرکزی صدور گواهی پخش و سانسور فیلم در هند نیز بر عهده او می باشد . نیهالانی تا حالا 20 فیلم پرفروش را در کارنامه خود ثبت کرده است و با ستاره های بالیوودی چون آمیتاب باچان ، سلمان خان  ،شاهرخ خان ، آکشی کومار و ... همکاری کرده است .

نویسنده و کارگردان "سلام بمبئی" قربان محمدپور می باشد و فیلم داستانی عاشقانه دارد که نقش اول آن را محمد رضا گلزار بازی می کند . در روزهای آینده اخبار جدیدی از قرار داد سایر عوامل این فیلم سینمایی منتشر خواهد شد . 

منبع :