آکاایران: فروش میلیاردی سینما با حضور عطاران

آکاایران: پول سازترین بازیگر سینما و تلویزیون ایران

فروش میلیاردی سینما با حضور عطاران

اختصاصیآکا ایران: 

رضا عطاران برای پنجمین سال پیاپی توانست عنوان پول سازترین و سودآورترین بازیگر را بدست آورد. احتمالا در سال های بعدی هم این موقعیت را در گیشه سینمای ایران حفظ می کند.

سینمای ایران حال و روز خوبی ندارد و با وجود این که بسیاری از فیلم ها که اکرانشان پرهزینه بود، رفع توقیف شد اما جهشی را در سینما نداشته ایم. این وضعیت همانند سال های گذشته است و فروش برخی فیلم های به ظاهر موفق حتی هزینه اجاره دوربین برای تولید فیلم را باز نمی گردانند. فیلم سینمایی نهنگ عنبر در 35 روز توانسته فروش دو میلیارد و هشتصد میلیون تومان داشته باشد و حتی یک هفته اخیر این فیلم سینمایی پرطرفدار فروش 518 میلیون تومانی داشته است. این فروش در سینمای ایران نشان می دهد که هنوز هم می توان در سینمای ایران فروش خوبی داشت و تماشاگر می داند برای چه فیلمی هزینه کند.

البته فیلم نهنگ عنبر فقط در یک سوم ابتدایی قوت دارد که دهه های پیشین را بازسازی می کند اما در نیمه از دست می رود اما بازی مفرح رضا عطاران بوده است که توانسته مخاطب را حفظ کند .

رضا عطاران بازیگر جدی این اثر سینمایی است که درست و به جا انتخاب شده است و دستمزد قابل توجهی دریافت کرده است و البته همین حضور رضا عطاران باعث شده است که این فیلم فروش میلیاردی داشته باشد .

رضا عطاران بازیگری است که توانسته فروش میلیاردی را برای فیلم ها همراه داشته باشد. حداقل در سال‌های ۹۰، ۹۱، ۹۲، ۹۳ و حالا ۹۴، «دهلیز»، «چه خوبه که برگشتی»، «بی‌خود و بی‌جهت»، «خوابم می‌آد»، «اسب حیوان نجیبی است»، «ورود آقایان ممنوع»، «رد کارپت»، «طبقه حساس»، «کلاشینکف»، «استراحت مطلق»، «نهنگ عنبر» در مجموع فروش بالایی داشته‌اند. اگر دستمزد عطاران را با فروش هایی که فیلم ها داشته است مقایسه کنیم نسبت منطقی ای دارد.

رضا عطاران بازیگری است که می توان روی او سرمایه گذاری کرد تا موفقیت چشم گیری برای شما داشته باشد. عطاران در نقش اول نقش آفرینی می کند و می توانید در هرفیلم چهره ای متفاوت از خود نشان دهد. سینمای ایران و سینماگران هنوز به تعادل نرسیده اند و با گرم شدن تنور سینمای کمدی ابایی ندارند چنین آثاری بسازند و وقتی مخاطب جذب آثار دیگری شود سراغ آن فیلم ها می روند و در دیگر ژانرها به یکباره عرصه خالی می شود اما تماشاچی در همه حوزه ها فیلم خوب می خواهد اما مخاطب عام می خواهد فیلم هایی ببیند که بخندد هر چند طنز تلخ اجتماعی باشد. 

منبع :