آکاایران: انجام اصلاحات فیلم سینمایی احتمال باران اسیدی

آکاایران: اکران فیلم سینمایی خانه دختر در سینماها

انجام اصلاحات فیلم سینمایی احتمال باران اسیدی

اختصاصیآکا ایران: 

فیلم سینمایی خانه دختر و همچنین فیلم احتمال باران اسیدی در مرحله اصلاحات است و تا زمانی که اصلاحات نهایی انجام نشود ، اکران نخواهد شد. معاون نظارت ارزشیابی سازمان سینمایی گفت فیلم خانه دختر در جشنواره فجر نمایش داده شد و ابهاماتی درباره این فیلم بوجود آمد که در نهایت تصمیم گیری شد که  شورای فیلم آن را بازبینی کنند. با تهیه کننده و کارگردان این دو فیلم جلساتی برگزار شده است تا ابهامات برطرف شود.

حامد بهداد

عوامل فیلم هم پذیرفتند که برداشت هایی از فیلم وجود دارد که باید برای اصلاح آنها اقدام شود تا بعد از اصلاحات نهایی پروانه نمایش صادر شود .

این مقام مسئول گفت : تا زمانی که نسخه درست و بدون ابهام این فیلم ها ارائه نشود در سینماها اکران نخواهد شد زیرا نباید نمایش یک فیلم باعث تکدر خاطر جامعه شود و همیشه نکات فرهنگی باید مد نظر باشد .

درباره فیلم "احتمال باران اسیدی" نیز نکاتی به تهیه کنندگان مطرح شده است و امید  است که اصلاحات به زودی انجام گیرد .معاون رئیس سازمان سینمایی بیان کرد : بسیاری از فیلم ها اصلاحات دارند اما در رسانه مطرح نمی شود برای مثلا فیلم سینمایی "نهنگ عنبر" در چند مرحله اصلاحاتی داشت و کارگردان به خوبی قبول کرد تا اصلاحات را انجام دهد . اکنون فیلم "نهنگ عنبر" با فروش و استقبال خوبی مواجه شده است. 

سینما

منبع :