آکاایران: همکاری شیلا خداداد و ابراهیم حاتمی کیا

شیلا خداداد در بادیگارد حاتمی کیا

همکاری شیلا خداداد و ابراهیم حاتمی کیا

اختصاصیآکا ایران: 

فیلم سینمایی "بادیگارد" به کارگردانی و نویسندگی ابراهیم حاتمی کیا در حال فیلم برداری است و از همان اول یک سایت رسمی برای انتشار اخبار مرتبط با این فیلم ساخته شد اما از زمان کلید خوردن فیلم تا به حال هیچ خبری در این سایت منتشر نشده است .

تقریبا دو ماه است که فیلم برداری ساخته جدید حاتمی کیا شروع شده است و هم اکنون در جاده های دماوند در حال انجام است .  شیلا خداداد بازیگر سینما و تلویزیون قرار است در این فیلم سینمایی بازی کند و از دو ماه پیش قراردادش ثبت شده است و از دو هفته دیگر بازی شیلا خداداد در این فیلم شروع خواهد شد .

شیلا خداداد قرار بود در فیلم سینمایی "رسوایی 2" بازی کند اما به خاطر تداخل زمانی با فیلم سینمایی "بادیگارد" حضور او در این فیلم کنسل شد و به جای او سحر قریشی بازی می کند.

او اولین تجربه خود را با حاتمی کیا خواهد داشت و پنج سال پیش در فیلم زنان ونوسی، مردان مریخی کاظم راست گفتار در سینما بوده است. پریوش نظریه نیز همانند شیلا خداداد برای اولین بار با ابراهیم حاتمی کیا در فیلم "بادیگارد " همکاری خواهد داشت.

در خلاصه داستان فیلم جدید حاتمی کیا آمده: چرا اینقدر دیر اومدی؟ مأموریت بودم. شغلت چیه؟ تو حفاظتم. نگهبانی؟ محافظم. آهان پس بادیگاردی... .

از بازیگران اصلی فیلم سینمایی بادیگارد می توان به پرویز پرستویی ، مریلا زارعی ، بابک حمیدیان ، دیبا زاهدی ، فرهاد قائمیان ، محمود عزیزی ، پدرام شریفی ، کامران نجف زاده ، افسانه ناصری ، امیر محمدی ، حامد شیخی ، امیر آقایی ، سید احسان امانی اشاره کرد .

منبع :