آکاایران:مسابقه عصر جدید در فصل دوم با تغییراتی اساسی مهمان خانه های مردم میشوند و با فینالیست هایی که در این دوره به رقابت با یکدیگر می پردازند اوقات خوشی را برای مخاطبان رقم میزنند. خبر تغییرات مسابقه عصر جدید را احسان علیخانی با انتشار پستی تایید کرد که در ادامه مطلب آکاایران, به این تغییرات میپردازد. با ما همراه باشید.

bs1

عصری جدید در مسابقه عصر جدید

Image result for ‫عصر جدید‬‎

تغییرات عصرجدید برای هیجان بیشتر ... هیجان و اضطراب فصل مقدماتی یک طرف، انفجار صحنه از اجراهای فصل دوم، طرف دیگر!

ضبط مرحله دوم عصرجدید شروع شده و 60 اجرای برتر که با رای مستقیم هیات داوران، آرای مردمی، اعتبارنامه طلایی هیات ژوری و انتخاب گروه برنامه ساز، برگزیده و یک هفته در باشگاه مهارت بزرگترین مسابقه استعدادیابی ایران، آموزش دیده اند، حالا مهیای مرحله حساس این رقابت شده اند و آماده اند تا صحنه این برنامه را منفجر کنند.

برای فصل دوم، عصرجدید تغییراتی داشته که این تفاوت ها، هیجان برنامه را بالاتر خواهد برد. برای نمونه، در آغاز هر اجرا، هر چهار ضربدر داوران، قرمزرنگ است و شرکت کننده ها باید با اجرای قوی تر خود نسبت به فصل مقدماتی، داوران را متقاعد کنند که ضربدرشان را سفید کنند. در هر برنامه هم از میان اجراهای راه یافته به فینال همان شب، هیات ژوری تنها دو اجرا را برمی گزینند تا راهی مرحله آرای مردمی شود. .

این تغییر به این معنی است که قضاوت نهایی دور دوم، فقط و فقط به عهده مردم است و آنها هستند که از هر برنامه، با رای خود، تنها یک اجرا را برای حضور در مرحله نیمه نهایی برمی گزینند. بعد از پخش هر قسمت، مردم 24ساعت فرصت دارند تا از طریق اپلیکیشن روبیکا یا با شماره گیری کد هر اجرا، رای خود را ثبت کنند و در نهایت، 15 اجرا از میان 60 اجرا، راهی نیمه نهایی خواهند شد.

از تغییرات دیگر برنامه هم می توان به متفاوت شدن دکور اشاره کرد که رنگ و لعاب تازه ای به خود گرفته و اجرای شرکت کننده ها را باشکوه تر و با جلوه های بصری قوی تر ساخته است.

هر یکشنبه و دوشنبه منتظر پخش مرحله دوم این مسابقه نفسگیر باشید. ساعت 22:30/ شبکه سه سیما.

تغییرات عصر جدید

از تغییرات قابل توجه در فصل دوم مسابقه عصر جدید تغییر در زمان پخش این مسابقه است که به جای شنبه شب ها ، دوشنبه ها روی آنتن میرود.

تغییراتی اساسی فصل دوم مسابقه عصر جدید

محمد اصفهانی خواننده پاپ و ارشا اقدسی، طراح حرکات بدلکاری آثار نمایشی، ریما رامین‌فر (بازیگر)، امیر کربلایی‌زاده (استندآپ کمدین)، بهرام عظیمی (انیماتور)، علی بیات‌موحد (ریاضیدان)، علی میرصادقی (روان‌شناس)، مهرداد نصرتی (آهنگساز) و مسعود مرعشی (طنزپرداز) گروه آموزشی این دوره را تشکیل می دهند.