• تعداد بازدید :
  • 0
  • پنج شنبه 5/9/1394
  • تاریخ :

هنرمندان برای شرکت در چهاردهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره که با موضوع آزاد برگزار می شود تا اول اسفندماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

بخش شعر و ادبیات آکا ایران

آکاایران: فراخوان جشنواره شعر و داستان جوان سوره

چهاردهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره در سه بخش داستان، شعر و ترانه، فراخوان خود را منتشر کرد و هنرمندان تا ۱ اسفندماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.
موضوع این جشنواره آزاد است و هنرمندان برای شرکت در آن باید پس از ثبت نام و دریافت کد رهگیری در سایت جشنواره به نشانی artfest. ir، آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی: تهران، خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ، حوزه هنری، طبقه همکف، دبیرخانه مرکزی جشنواره ها ارسال کنند.
مقررات عمومی جشنواره
حداکثر سن شرکت کنندگان تا زمان برگزاری جشنواره ۳۰ سال تمام تعیین شده است. (متولدین ۱۳۶۵/۲/۳۰ به بعد)
هر فرد می تواند هم زمان در همه بخش ها شرکت کند.
پس از پایان جشنواره آثار ارسالی به شرکت کنندگان عودت داده نمی شود.

موضوع این جشنواره آزاد است و هنرمندان برای شرکت در آن باید پس از ثبت نام و دریافت کد رهگیری در سایت جشنواره به نشانی artfest. ir، آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی: تهران، خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ، حوزه هنری، طبقه همکف، دبیرخانه مرکزی جشنواره ها ارسال کنند

دبیرخانه جشنواره از دریافت آثار ارسال شده بعد از موعد مقرر معذور است.
حداکثر ۸۰ نفر از شرکت کنندگان در بخش های داستان، شعر و ترانه به مرحله پایانی جشنواره دعوت خواهند شد.
هر هنرمند می تواند در بخش شعر حداکثر ۶ اثر، در بخش ترانه حداکثر ۴ اثر و در بخش داستان حداکثر ۳ اثر را ارائه کند.
برای تسهیل در امر داوری، شاعران و نویسندگان که چندین اثر دارند باید هر اثر خود را در صفحات جدا از هم چاپ و در ۳ نسخه ارسال کنند.

جوایز جشنواره

به کلیه راه یافتگان به مرحله پایانی جشنواره در صورت حضور و شرکت در کارگاه ها و نشست های تخصصی علاوه بر کمک هزینه ایاب و ذهاب مبلغ 5.000.000 ریال تعلق خواهد گرفت.
از دیگر جوایز این جشنواره می توان به ایجاد فرصتی برای انتشار خارج از نوبت انتشار برای نفر برگزیده در بخش داستان کوتاه و داستان صد کلمه ای و نفرات برگزیده در بخش شعر سنتی، شعرنو و ترانه توسط انتشارات سوره مهر اشاره کرد.
همچنین به انتخاب راه یافتگان به اثر برگزیده در هر بخش جشنواره، لوح تقدیر و جایزه ویژه برگزیدگان اهدا می شود.
این جشنواره در راستای تحقق اهداف والای انقلاب اسلامی و با اهداف شناسایی و جذب استعدادهای ادبی جوان، تبادل اندیشه و تجربه های شاعران و نویسندگان جوان انقلاب اسلامی، جریان سازی در شعر و ادبیات منطبق بر ارزش های اسلامی و معرفی و برجسته سازی چهره های ممتاز عرصه شعر و داستان جوان انقلاب اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ برگزار می شود.


"); $("div[id=" + MessageType + "]").slideDown(500).delay(3000).slideUp(500); } }); function Clickheretoprint() { var s = "MainComponents/printpage.htm"; s = "/" + s + ""; window.open(s, "", "Width=700,data-xheight=600,ScrollBars=1, resizable =0"); } function SendToWall() { var type = "1"; var id = ""; id = "306978"; if (id == "") id = "306978"; $.ajax({ type: "POST", url: "/webservices/Socialnetwork_v2/Service.asmx/SendToWall", data: "{ ID:" + id + ", Type:" + type + "}", contentType: "application/json; charset=utf-8", dataType: "json", success: function (recdata) { var i = recdata.d; if (i == -1) ShowMessage("warning", "لطفاً ابتدا در سیستم شناسایی شوید."); else if (i == -2) ShowMessage("success", "شما عضو شبکه اجتماعی تبیان نمی باشید."); else if (i >= 0) ShowMessage("success", "ارسال به شبکه اجتماعی تبیان با موفقیت انجام شد."); }, error: AjaxFailed }); function AjaxFailed(result) { ShowMessage("error", "برای ارسال لطفا ابتدا به شبکه اجتماعی تبیان بپیوندید."); } function ShowMessage(MessageType, MessageText) { var w = ($(window).data-xwidt() / 2) - 200; $("body").append("
" + MessageText + "
"); $("div[id=" + MessageType + "]").slideDown(500).delay(3000).slideUp(500); } }


منبع :