آکایران :نمایشگاه لعل خاموش "دوم"  با رویکرد خوشنویسی سنتی در گالری ایده پارسی برگزار میگردد.

خبر نمایشگاه "لعل خاموش دوم"

بنا به گزارش آکاایران : لعل خاموش از سلسله نمایشگاه هایی است که گالری ایده پارسی در راستای اعتلای هنر خوشنویسی برگزار می کند . در این نمایشگاه آثار منتخب از فراخوان منتشر شده این گالری در شهریور ماه ، به همراه آثاری از اساتید خوشنویسی به نمایش در خواهد آمد .
از ویژگی های این نمایشگاه انتخاب دقیق آثار ، کیفیت بصری و هماهنگی آثار و ارائه آثار با خطوط نستعلیق ، شکسته نستعلیق ، نسخ ، ثلث ، کوفی و معلی می باشد. از اساتید حاضر در این نمایشگاه میتوان به استاد کیخسرو خروش ،استاد عبدالصمد صمدی  ، استاد محمد حیدری ،استاد مجتبی ملک زاده، استاد صغری حسینی ، استاد حمید عجمی ، استاد حسین غلامی ،استاد محمد جوادزاده ، استاد عباس سلطان آبادی ، ، استاد مسعود فاضلی مقدم ، استاد محمد علی قربانی  اشاره کرد .


گالری
پوستر نمایشگاه لعل خاموش

همچنین هنرمندانی از جمله بهادر پگاه ، رضا ظرفیان ، محمد بنی احمدی و حامد توسلی  نیز در این نمایشگاه در کنار اساتید خوشنویسی حضور خواهند داشت و جمعا 21 اثر به نمایش گذاشته خواهد شد.
نمایشگاه "لعل خاموش " دوم " با حضور اساتید خوشنویسی و هنرمندان  در روز 15 آبان ماه ساعت 17در گالری ایده پارسی افتتاح و تا روز 20 آبان ادامه خواهد داشت.

منبع : نمایشگاه