آکایران :سازمان ملل متحد به مناسبت فرا رسیدن سوم دسامبر مصادف با روز جهانی افراد دارای معلولیت مسابقه انتخاب عکس را با عنوان " تصاویری از توانایی ها " برگزار می کند.

فراخوان مسابقه عکاسی

بنا به گزارش آکاایران : سازمان ملل به منظور مبارزه با کلیشه های متداول و نا بجا درباره افراد دارای معلولیت نمایشگاه عکس" تصاویری از توانایی ها" را همزمان با روز جهانی افراد دارای معلولیت برگزار می کند.
در بخشی از فراخوان این مسابقه آمده است: اشاعه درکی بهتر از مفهوم معلولیت و به تصویر کشیدن انسان معلول به عنوان عضوی از جامعه از جمله اهداف این نمایشگاه برشمرده می شود. شناخت ناتوانی به عنوان بخشی از تنوع انسانی عاملی مؤثر در شناخت و قدردانی از توان افراد دارای معلولیت است.
برپایه این گزارش تمام عکاسان حرفه ای و آماتور می توانند در این رویداد شرکت کنند و انتخاب نهایی عکس ها در نیویورک مقر اصلی سازمان ملل متحد و توسط اعضا ارشد اداره اطلاعات همگانی و دپارتمان امور اقتصادی و اجتماعی صورت می پذیرد.


مسابقه بین المللی عکس
پوستر نمایشگاه عکس

تصاویر منتخب درصفحه نمایشگاه سازمان ملل و همزمان با روز بین المللی افراد معلول (3 دسامبر سال 2015)  و بر روی وب سایت این سازمان به نمایش گذاشته می شود. همچنین تمام تصاویر ثبط شده در بانک تصاویر برای امور امداد-رسانی و انتشاراتی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه فراخوان نمایشگاه عکاسی 2015 سازمان ملل می بایست به سایت مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد مراجعه و حداکثر تا 5 آبان ماه نسبت به شرکت در این مسابقه اقدام نموده و فرم ثبت نام و عکس های منتخب خود را به ایمیل:
festival@raad-charity.org ارسال نمایند.
تلفن:22610685

شهرک قدس (شهرک غرب)  ـ  فاز 2  ـ  خیابان هرمزان خیابان  پیروزان  جنوبی   ـ   پلاک 74
تهیه و تدوین : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ / مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد

منبع : روز جهانی معلولیت