آکاایران: این کنسرت کاملا متفاوت باحضور چند چهره سرشناس دنیای موسیقی برای اولین بار است که در شبهای ماه مبارک رمضان در برج میلاد برگزار میشود.. کنسرت مشترک چند خواننده پاپ تا چند روز دیگر در برج میلاد روی صحنه میرود و اتفاقی متفاوت را در دنیای موسیقی رقم میزند.برای مطالعه جزییات بیشتر و معرفی و تاریخ اجرای خواننده های پاپ در برج میلاد در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

عماد طالب زاده ، روزبه نعمت اللهی و سیامک عباسی خواننده های این کنسرت مشترک را تشکیل میدهند و سامان احتشامی چهره شناخته شده دنیای موسیقی نوازندگی این کنسرت را برعهده دارد. این کنسرت مشترک در تاریخ 27 اردیبهشت 1398 در برج میلاد برگزار میشود.

تاریخ کنسرت مشترک و معرفی خواننده های پاپ

عماد طالب زاده خواننده جوان موسیقی پاپ با انتشار پستی خبر از یک اتفاق متفاوت و برگزاری کنسرتی مشترک در 27 اردیبهشت ماه داد.عماد طالب زاده در این پست نوشت :

Image result for ‫کنسرتعماد طالب زاده‬‎

 

سیامک عباسی هم درباره برگزاری این کنسرت مشترک نوشت :

Image result for ‫کنسرت .سیامک عباسی‬‎

 

غمگینم برای بهنام عزیز اما زیبایی موسیقی متوقف نشدنیه، چرا که برگزاری کنسرت آرمان خود بهنام عزیز هم بود.

به هر حال، برای اولین بار قراره که توی ماه رمضان کنسرت برگزار کنیم. اونم کنسرت مشترک با دوستان خوش صدا و هنرمند. شب های ماه رمضان خیلی زیباست، چون شهر تا نیمه ی شب نفس می کشه، و قطعاً با موسیقی زیباتر هم می شه.... منتظرتونیم که کلی خوش بگذرونیم....

تاریخ کنسرت در ماه رمضان 98