آکاایران: اجرای خواننده سبک کانتری هنگام فاجعه ی لاس وگاس

دو روز گذشته خبری مبنی بر وقوع فاجعه ی لاس وگاس منتشر شد و بر طبق این خبر بر اثر وقوع تیراندازی در یک کنسرت در شهر لاس وگاس ایالت نوادای آمریکا، شماری کشته و زخمی شدند. در زمان رخداد فاجعه ی لاس وگاس خواننده ای از سبک کانتری روی صحنه حضور داشت و با شنیدن صدای شلیک اجرا را متوقف کرد.

هاروست یک جشن سالانه سپاسگزاری است که زمان برداشت اصلی محصول در یک ناحیه معین برگزار می شود. این جشنواره با توجه به تفاوت های معین در اقلیم و شرایط آب و هوایی و میزان برداشت محصول در نواحی مختلف، در بازه های زمانی متفاوت در محل های متفاوتی به صورت همه ساله برگزار می شود.

در ایالات متحده امریکا کلیساهای زیادی محصولات و مواد غذایی را از باغ و زمین های کشاورزی خود برای جشن گرفتن این روز اهدا می کنند. این روز به صورت جهانی در تاریخ چهارمین پنج شنبه ماه نوامبر تعطیل است. در این فستیوال همچنین اجراهای موسیقی آمریکایی سبک کانتری نیز اجرا می شود.

تراژدی دلخراش فاجعه ی لاس وگاس

در نودویکمین جشنواره هاروست تراژدی دل خراشِ لاس وگاس به وجود آمد که باعث کشته شدن افراد زیادی شد.
یکشنبه یکم اکتبر سال 2017 مردی مسلح از روی یک محل مرتفع واقع در هتلی در نزدیکی محل برگزاری یکی از جشن های هاروست، به طرز مرگبار و سریعی شروع به تیر اندازی به سمت افراد واقع در محل برگزاری فستیوال کرد که تعداد 59 نفر را به قتل رساند و همچنین 527 نفر را زخمی کرد. این حادثه دردناک بیشترین آمار کشته شده در تاریخ امریکا طی حمله های مسلحانه را داشته است.

آکاایران: خواننده ای که هنگام فاجعه ی لاس وگاس روی صحنه بود+عکس

خواننده ای که هنگام فاجعه ی لاس وگاس در حال اجرا بود

لحظاتی قبل از حمله ی این فرد مسلح، خواننده سبک کانتری «جیسون الدین» در حال اجرا بوده است که با شنیده شدن صدای تیر اندازی اجرای خود را متوقف می کند و در همان لحظه کشتار شروع می شود و افراد حاضر در کنسرت شروع به فریاد زدن و گریختن برای یافتن پناهگاه می کنند.

پلیس محلی لاس وگاس جنازه فرد عامل تیراندازی که با عنوان استفان پدداک معرفی شده است را در اتاق هتلی که در آن مستقر بوده است یافت کرد. طبق گفته اف بی آی هیچ گونه شاهدی بنابراین که «پدداک» هرگونه وابستگی به یک سازمان تروریستی داشته باشد موجود نیست.

بنابر گزارش پلیس محلی لاس وگاس اسلحه خانه ای در اتاق فرد مضرب یافت شده است که تقریبا تعداد 23 اسلحه گرم شامل اسلحه دستی در آنجا بوده است. تعدادی از اسلحه ها نیز مجهز به گسترده دید بالایی بوده اند و این فرد از اسلحه های چندگانه در حمله استفاده کرده است. همچنین این فرد در یک بازه زمانی تقریبا 10 چمدان با خود به هتل برده است و جریان تیر اندازی را از اتاق بخش نگهبانی انجام داده است.
علاوه بر اسلحه هایی که در هتل پیدا شده اند پلیس تعداد 19اسلحه گرم و همچنین مواد منفجره و چندین هزار ردیف از مهمات در خانه فرد مضرب پیدا کرده است.

خواننده ای که هنگام فاجعه ی لاس وگاس روی صحنه بود+عکس