آکاایران: خوش لباس ترین های هالیوود در هفته ای که گذشت

با بنیتا همراه باشید تا خوش لباس ترین هالیوودی های هفته را با هم مرور کنیم.

 مردانه
fashionbeans

 چه کسی: جی – ایزی (G-Eazy)
کجا: لولاپولازا، شیکاگو (Lollapalooza, Chicago)

 

خوش لباس ترین های هالیوود در هفته ای که گذشت -آکالباس
fashionbeans


خواننده آهنگ (Me, Myself and I) دیگر نمی تواند کسی جز شماره یک باشد (شاید به دلیل سبک متفاوتش هم باشد).
در این مراسم او پیراهن خودش را درون شلوارش کرده، پیراهنی که با نقش هایی خاص شده است. جای او و پیراهنش همین جا وسط استیج برنامه است. می تواند الگوی خوبی باشد.
چه کسی: اولیور چشیر (Oliver Cheshire)
کجا: فستیوال گود وود، چیچستر (Goodwood Festival, Chichester)

 

 مد_هفته
fashionbeans


گره کراوات دلپذیر، مدل حرفه ای لباس، جذابیت بیش ازحد، کت وشلوار اتوزده همه در اولیور چشیر (Oliver Cheshire)
جمع شده است.
استایل عکاسی راه رفتن از روبه رو یکی از بهترین مدل های عکاسی است، به طوری که فاقد جوراب بودن اولیور معلوم نشده است ولی لباس سه تیکه زیبای او توانسته است به خوبی خودش را نشان دهد.
چه کسی: آشر (Usher)
کجا: نیویورک (New York City)

 

 هنرمندان
fashionbeans


یکی از مشهورترین آهنگ های ـشر متنی دارد که در آن واژه بله «به تعداد بی شماری تکرار می شود. در مراسمی هم که دیروز در نیویورک اجرا شد، آشر بالباس سیاه بر روی سیاه»، بله خوش لباس بوده است.
زنجیر دوتکه کمی خیلی جوان گرایانه است، اما چیزی که به او کمک کرده است بهتر به نظر برسد تضاد الگوهای لباسی او است که توانسته است باوجود یکرنگ بودن همه لباس هایش، خوش تیپ شده است.
چه کسی: جر هرناندز (Jay Hernandez)
کجا: میامی، فلوریدا (Miami, Florida)

 

 مردانه
fashionbeans


برای تماشاگران و طرفداران فیلم جوخه خودکشی (Suicide Squad) جالب است که بدانند در بیرون از فیلم هنرمندان چگونه هستند، جر هرناندز نشان داد که هنوز هم می تواند خوش تیپ و جذاب باشد.
ستاره فیلم مادر ید (The Bad Moms) لباس های ساده ای به سبک پیراهن طرح نقطه، شلوار جین ساده و راسته و کفش های کانورس همیشگی خودش را پوشیده است. تمام این لباس ها ته مایه آبی به خوددارند.
چه کسی: اسکات دیسیک (Scott Disick)
کجا: لس آنجلس، کالیفرنیا (Los Angeles, California)

 

خوش لباس ترین های هالیوود در هفته ای که گذشت -آکالباس
fashionbeans


تفاوت میان برنامه های تلویزیونی وزندگی در لس آنجلس برای مردی که همه زمان هایش مشغول است، خیلی فرق دارد. ولی این تفاوت باعث نشده است او لباس مامرتبی بپوشد.
با نگاهی تابستانی به لباس های اسکات نگاه کنیم، لباس دوتکه ای که با تفاوت های زیادی باهم ترکیب شده اند. شلوارک به همراه بولیز یقه گرد. اسکات کاری کرده است که رنگ های از کمر به پایین بیشتر جلوه گر باشند.
چه کسی: نیکولاس هولت (Nicholas Hoult)
کجا: فرانکفورت (FR)

 

 مد_هفته


ما او را در میان پرتاب ماشین های فیلم جاده ترس، مکس خشمگین (Fury Road) و یا در میان مبارزات فیلم مردان ایکس (X-Men) پیدا نکرده ایم. او بعد از مدت ها توانسته است در روزی تعطیل مدرسه ای برای مدرم جهان باز کند تا لباس پوشیدن را یاد بدهد.
او هیچ وقت احساس نیازی به پوشیدن لباس هایی به فرم کت وشلوار و کراوات نکرده است بلکه از رنگ بندی و تی شرت های خلاقانه ای ر لباس پوشیدن استفاده می کند. لباس هایی که معمولاً هماهنگی رنگی خوبی باهم دارند.
چه کسی: جف گاد بلوم (Jef Godblum)
کجا: کالیفرنیا(CA)

 

 هنرمندان

fashionbeans

سطح آب دریا در این وقت سال بالاآمده است، ولی شکل لباس پوشیدن جف نسبت به قبل تغییر چندانی نداشته است.
برای زمان هایی که ممکن است آب وهوا یک باره تغییر کند، هالیوودی ها می دانند که استفاده از کت وشلوار سرمه ای بهترین سلاح است. ما همیشه کفش های این آقای خوش تیپ را فراموش می کنیم.
نظر شما در مورد این لباس ها چییست ؟

 

.

منبع :