آکاایران: «فریدون آسرایی» خواننده موسیقی پاپ کشورمان که این روزها در حال کار روی آلبوم جدیدش است، با حاشیه جدیدی روبرو شد. این بار از نوع تلفن همراه که گویا مبالغ اضافی از حسابش کسر شده است. به همین خاطر پستی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده و گفتگویی نیز انجام داده است. ادامه را در بنیتا  بخوانید.

«فریدون آسرایی» خواننده موسیقی پاپ کشورمان که این روزها در حال کار روی آلبوم جدیدش است، با حاشیه جدیدی روبرو شد. این بار از نوع تلفن همراه که گویا مبالغ اضافی از حسابش کسر شده است. به همین خاطر پستی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده و گفتگویی نیز انجام داده است. ادامه را در بنیتا  بخوانید.

«فریدون آسرایی» در صفحه اینستگرام خود، عکسی از قبض تلفن همراهش منتشر کرده و در متنی که زیر آن نوشته است، نسبت به اقدام اپراتور تلفن همراهش اعتراض کرده است و به مخاطبان خود هشدار داده است.

شکایت فریدون آسرایی از اپراتور تلفن همراه خود -آکاموسیقی

صفحه اینستاگرام فریدون آسرایی

در همین خصوص صحبت هایی انجام داده است که بخش از آن را می خوانید.

«فریدون آسرایی» در ابتدای سخنانش گفت: «مدت هاست که به دلیل ارسال دو پیامک، بی اجازه از حسابم برداشت می شود و من به تازگی از این قضیه اطلاع پیدا کرده و به دنبال یک وکیل خوب برای شکایت هستم»

او ادامه داد: «تا چند وقت پیش ریز مکالمات، تماس داخلی و خارجی در قبوض تلفن می آمد ولی دیگر اثری از آن نیست و فقط مبلغ نهایی را می زنند. من اتفاقی به این موضوع پی بردم و آن زمانی بود که برای تبدیل ۳ G به ۴G  ، به یکی از مراکز مراجعه کردم و دوستم مرا در جریان گذاشت»

«آسرایی» افزود: «من یک بار برای حمایت از تیم ملی و یک بار هم برای رأی دادن در برنامه «شب کوک» پیامک زدم که متوجه شدم از آن زمان هر ماه بالغ بر 30 هزار تومان تحت عنوان ارزش افزوده به مبلغ پرداختی اضافه می شود. من نه عضو طرحی بودم و نه می خواستم شوم. من با آن پست مردم را هوشیار کردم که مراقب باشند و عضو هیچ طرح پیامکی مخابرات نشوند».

 

«فریدون آسرایی» در پایان گفت: «مردم باید خیلی مراقب باشند و هر پیامکی را دنبال نکنند. این اتفاق به طور قطع فقط برای من نیفتاده است و فکر می کنم یک خبرنگار هم از این موضوع شکایت کرده بود. فروردین ماه «شب کوک» تمام شد اما هنوز فاقد اطلاع از حساب من برمی دارند و من تازه متوجه شده ام».

 اپراتور-تلفن-همراه

 

مقالات مرتبط

اظهارات مدیر عامل خانه موسیقی در مورد لغو کنسرت ها/به رهبری نامه می نویسیم

 شکایت

 
.

منبع :