آکا ایران: نماهنگ «ایستاده ایم؛ تا آخرین قطره خون» محصول باشگاه فیلم سوره حوزه هنری که در هفته گذشته رونمایی شد، در روزهای اخیر با حواشی مختلفی از سوی منتقدان همراه شد.

این نماهنگ به کارگردانی محمدباقر مفیدی‌کیا و خوانندگی حسین حقیقی روایتی است از ماجرای تلخ سقوط هواپیمای پرواز ۶۵۵ در خلیج فارس و حضور ناوهای آمریکایی در این منطقه.

در میان انتقادهای وارد شده به این اثر، در روزهای اخیر اخبار ضد و نقیضی درباره این نماهنگ منتشر شد که آخرین آنها از کپی بودن ملودی این نماهنگ حکایت می‌کرد. در این اخبار تصویری از نسخه این نماهنگ در سایت یوتیوب منتشر شد که این سایت رسمی انتشار فیلم «ایستاده ایم ۲» را به دلیل جعلی بودن آن از سوی شرکتی به نام CHBK حذف کرده است.

آکاایران: پاسخ به حاشیه های یک کلیپ میلیاردی / حذف نسخه های جعلی از یوتیوب

بنابر اطلاع رسانی روابط عمومی این نماهنگ، ملودی و تنظیم نهایی این اثر بر عهده آهنگسازی به نام امید روشن‌بین بوده و کپی نبوده است.

هادی فیروزمندی روابط عمومی باشگاه فیلم سوره حوزه هنری در این باره به خبرنگار مهر گفت: «شرکت CHBK که در اخبار از شکایت رسمی آن حکایت داشت، در واقع شرکت رسمی طرف قرارداد با سایت یوتیوب است که وظیفه آن خدماتی است و اساسا نسخه اصلی موسیقی و موزیک ویدئو نماهنگ «ایستاده ایم؛ تا آخرین قطره خون» توسط باشگاه فیلم سوره حوزه هنری به این شرکت برای انتشار ارائه شده و همین شرکت به نمایندگی از این موسسه نسخه های غیرمجاز را شناسایی و حذف می کند. »

منبع :