Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
محدودیت های بی مورد نباید وارد موسیقی شود
محدودیت های بی مورد نباید وارد موسیقی شود
محدودیت های بی مورد نباید وارد موسیقی شود - حسین نوش آبادی سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گ-محدودیت-مورد-نباید-وارد-موسیقی

آکاایران: سرویس هنر آکا ایران به نقل از موسیقی ایرانیان؛ بخش موسیقی:

آکاایران: محدودیت های بی مورد نباید وارد موسیقی شود

حسین نوش آبادی

سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: متاسفانه برخی رسانه ها به دنبال کشف حقیقت نیستند و جواب پیشرفت های مختلف دولت را با تخریب می دهند.

حسین نوش آبادی در آیین تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دکتر صفی پور بنا به انتخاب خودشان، مسئولیت خطیر مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد استان آذربایجان شرقی را ترک می کنند.

وی افزود: بر اساس تصمیم دکتر جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد، فعالیت های فرهنگی و هنری دکتر صفی پور در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخصوص در تمامی تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ادامه خواهد داشت.

وی افزود: انتظار داریم تمامی اصحاب فرهنگ و هنر در تمامی استان های کشور، به مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مشورت داده و یارای آنان در توسعه فعالیت های فرهنگی، هنری، ادبی و … باشند.

سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تشکر مجدد از تلاش های ارزنده صفی پور در پست مدیریتی خود عنوان کرد: امیدواریم دکتر محمد پور که از کاربلدان و متخصصین این حوزه هست سیاست های پیشین را به جد پیگیری و اجرا کند.

نوش آبادی از این استان به عنوان سرزمین افتخارآفرینان نام برد و گفت: مردمان غیور و همیشه در صحنه خطه قهرمان پرور آذربایجان، از گذشته های دور، سردمدار و آغازگر حرکت های مختلف علمی، سیاسی، اقتصادی و حتی حکومتی بوده و حتی در یک مقطعی از تاریخ، سیاسیون بزرگ این خطه همچون شاه اسماعیل صفوی، شاعر و ادیب بوده اند.

وی افزود: این استان می تواند در بخش های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، صنعت و اقتصاد، الگوی سایر استان های کشور باشد.

وی با اشاره به وضعیت سیاسی منطقه خاورمیانه ادامه داد: برخی کشورها با راه انداختن جنگ و آشوب می خواهند اقتدار، شکوه و صلابت ایران اسلامی را زیر سوال ببرند.

نوش آبادی نیز با انتقاد شدید از عملکرد برخی رسانه های منتقد دولت گفت: اگر این رسانه ها به دنبال کشف حقیقت باشند، فعالیت ارزشمندی انجام می دهند؛ اما متاسفانه در اکثریت قریب به اتفاق موارد می خواهند به بهانه های واهی، پیشرفت های دولت را مخدوش کنند.

وی گفت: رسانه ها نباید مطالبی منعکس کنند که صحت نداشته و همچنین بازخورد مثبتی در جامعه نداشته باشد.

وی با بیان اینکه در حوزه فرهنگ و هنر، نباید نگاه مان را بسته نگه داریم گفت: به عنوان مثال نباید در بحث موسیقی، محدودیت های بی موردی ایجاد کنیم. تمامی فعالیت های هنری و فرهنگی با در نظر داشتن مسال شرعی و دینی انجام می شود. اگر ما در این حوزه محدودیت های شدیدی را اتخاذ کنیم، دشمنان ما از خارج از کشور برای جوانان مان برنامه می نویسند.منبع :

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :