Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
مخالفت رولینگ استونز با استفاده از آهنگ هایش در تبلیغات ترامپ
مخالفت رولینگ استونز با استفاده از آهنگ هایش در تبلیغات ترامپ
مخالفت رولینگ استونز با استفاده از آهنگ هایش در تبلیغات ترامپ - گروه موسیقی «رولینگ استونز» از دونالد ترامپ، نامزد-مخالفت-رولینگ-استونز-آهنگ-هایش-تبلیغات

آکاایران: سرویس هنر آکا ایران به نقل از موسیقی ایرانیان؛ بخش موسیقی:

آکاایران: مخالفت رولینگ استونز با استفاده از آهنگ هایش در تبلیغات ترامپ

گروه موسیقی «رولینگ استونز» از دونالد ترامپ، نامزد احتمالی حزب جمهوریخواه برای مبارزات ریاست جمهوری آمریکا خواسته است تا از آهنگ های این گروه در تبلیغات انتخاباتی خود استفاده نکند.

به نقل از بی بی سی، آهنگ های این گروه به ویژه «استارت می آپ» در بسیاری از گردهمایی های انتخاباتی ترامپ پخش شده است، اما اکنون رولینگ استونز می گوید که آنها هیچگاه اجازه پخش آهنگ هایشان را به دونالد ترامپ نداده اند.

از آغاز مبارزات انتخاباتی ترامپ تاکنون، برخی دیگر از چهره های مشهور دنیای موزیک از وی خواسته اند تا از پخش آهنگ های آنها در گردهمایی های خود و برای به هیجان آوردن شرکت کنندگان، جلوگیری کند؛ ادل، ایرو اسمیت و نیل یانگ از جمله این چهره ها هستند.

دونالد ترامپ اکنون با توجه به کنار کشیدن دو رقیب اصلی خود در مبارزات ابتدایی درون حزبی، عملا تنها نفر باقی مانده است و به احتمال زیاد در مجمع انتخاباتی حزب در صورتی که اتفاق خاصی رخ ندهد، به عنوان نامزد نهایی این حزب برای رقابت های اصلی ریاست جمهوری آمریکا معرفی خواهد شد.منبع :

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :