Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
اولین حضور رسمی خواننده سرشناس غیر مجاز رپ مقابل دوربین!
اولین حضور رسمی خواننده سرشناس غیر مجاز رپ مقابل دوربین!
اولین حضور رسمی خواننده سرشناس غیر مجاز رپ مقابل دوربین! - برنامه چهارگوش ششمین برنامه موسیقایی «چارگوش» با -اولین-حضور-رسمی-خواننده-سرشناس-مجاز

آکاایران: سرویس هنر آکا ایران به نقل از موسیقی ایرانیان؛ بخش موسیقی:

آکاایران: اولین حضور رسمی خواننده سرشناس غیر مجاز رپ مقابل دوربین!

برنامه چهارگوش

ششمین برنامه موسیقایی «چارگوش» با حضور «رضا پیشرو» خواننده، آهنگساز، تهیه کننده و ترانه سرای سرشناس رپ فارسی و اجرای «زهرا عاملی»، سه شنبه بیست و هشتم شهریور ماه در دسترس مخاطبین قرار می گیرد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، در این برنامه از چهارگوش رضا پیشرو درباره فعالیت های هنری اش گپ و گفتی با مجری برنامه داشته و در بخشی از گفتگو نیز از اعتیاد به هروئین و گنج یابی پدرش در دوران کودکی خودش توضیح داده و حتی از درگیری اش با یکی از هواداران خواننده رپ دیگری هم سخن گفته است.

شایان ذکر است که «یاس» خواننده بنام رپ ایران در گفتگویی رسانه ای از «رضا پیشرو» به عنوان یکی از بزرگترین خوانندگان رپ ایران نام برده و همکاری با پیشرو را به عنوان یکی از اهداف آینده کاری خود یاد کرده است.

«چارگوش» نام برنامه ای مختص موسیقی است که به صورت هفتگی تولید و منتشر می شود.

آنونس قسمت ششم چارگوش:

 

در ادامه عکسهای «موسیقی ایرانیان» (عکاس: مرضیه امیری) از پشت صحنه ششمین برنامه «چهارگوش» با حضور «رضا پیشرو» را مشاهده نمایید. (برای بزرگنمایی تصاویر، بروی هر یک از عکسها کلیک کنید)منبع :

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :