Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
بابک صفرنژاد اولین دوره کارگاه آموزشی - هارمونیکا بلوز - را برگزار می کند
بابک صفرنژاد اولین دوره کارگاه آموزشی - هارمونیکا بلوز - را برگزار می کند
بابک صفرنژاد اولین دوره کارگاه آموزشی - هارمونیکا بلوز - را برگزار می کند - 30 و 31 اردیبهشت بابک صفرنژاد اولین دوره کارگاه آ-بابک-صفرنژاد-اولین-دوره-کارگاه-آمو

آکاایران: سرویس هنر آکا ایران؛ بخش موسیقی:

آکاایران: بابک صفرنژاد اولین دوره کارگاه آموزشی

30 و 31 اردیبهشت

بابک صفرنژاد اولین دوره کارگاه آموزشی «هارمونیکا بلوز» را برگزار می کند

به گزارش آکا ایران به نقل از موسیقی ما، اولین دوره کارگاه آموزشی هارمونیکا بلوز با حضور نوازنده سرشناس این ساز در ایران برگزارمی شود.

به گزارش «موسیقی ما»، بابک صفرنژاد در روزهای 30 و 31 اردیبهشت در تهران اولین دوره کارگاه آموزشی هارمونیکا بلوز را برگزار می کند. این نوازنده هارمونیکا درباره این کارگاه آموزشی معتقد است: «هدف از برگزاری این کارگاه تمرکز بر تکنیکهای هارمونیکای دیاتونیک در سبک بلوز است که در چند بخش مختلف برگزار میگردد.» شرکت کنندگان عزیز توجه داشته باشند این کارگاه به صورت فعال برگزارمی شود به این معنا که همراه داشتن ساز برای شرکت کنندگان الزامیس.

مباحث تخصصی این کارگاه عبارتند از: «شناخت تخصصی ساز دیاتونیک، طرز صحیح گرفتن ساز با میکروفن و بدون میکروفن، طرز صحیح نفس گیری ، چیدمان تمامی نتها و آکردها(اجرا با گامهای مختلف ساز دهنی)، تکنیکهای تانگ بلاک و پاکر(تاریخچه ، شیوه اجرا ومزایای این دو تکنیک)، مقدمه ای برای تکنیک بندینگ(توضیح و اجرا به صورت گروهی)، تکنیک ویبره و انواع آن، تکنیک چاگینگ و فریز ها در چاگینگ، طریقه استفاده از میکروفنهای مختلف و معرفی آنها.

این کارگاه در آموزشگاه «کرال» به آدرس: (خیابان سهروردی شمالی، خیابان اندیشه، بین اندیشه 6 و 7، پلاک 12 واحد 2، آموزشگاه کرال، «همدلان نوا»)، از ساعت 17 تا 20 برگزار خواهد شد.

علاقمندان جهت حضور در این کارگاه می توانند از طریق بروشورزیر اقدام نمایند.

 

اختصاصی سایت «موسیقی ما»منبع :

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :