Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
برگزاری - هزارصدا - با داوری کاکایی، سعیدشهروز و بابک زرین
برگزاری - هزارصدا - با داوری کاکایی، سعیدشهروز و بابک زرین
برگزاری - هزارصدا - با داوری کاکایی، سعیدشهروز و بابک زرین - پوستر اولین برنامه از چهارمین سال برگزاری مسابقه -برگزاری-هزارصدا-داوری-کاکایی-سعیدشهروز-بابک

آکاایران: سرویس هنر آکا ایران به نقل از موسیقی ایرانیان؛ بخش موسیقی:

آکاایران: برگزاری

پوستر

اولین برنامه از چهارمین سال برگزاری مسابقه «هزارصدا» که قرار بود پنج شنبه برگزار شود اما با یک روز تاخیر در روز جمعه ۱۷ اردی بهشت در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، در این برنامه که در آن هشت خواننده آثار خود را به صورت زنده اجرا می کنند و در پایان نفرات برگزیده معرفی می شوند، عبدالجبار کاکایی به عنوان کارشناس ترانه، سعید شهروز به عنوان کارشناس خوانندگی و بابک زرین به عنوان کارشناس آهنگسازی به نقد و بررسی آثار خوانندگان خواهند نشست و در پایان نفرات برگزیده را معرفی خواهند کرد.

همچنین گرشا رضایی، خواننده، آهنگساز و نوازنده ی جوان و خوش صدا به عنوان خواننده ی مهمان قطعاتی را اجرا خواهد کرد.

هزارصدا برنامه ای برای نقد و بررسی آثار و معرفی چهره های تازه موسیقی ست که از شهریورماه ۱۳۹۲ در فرهنگسرای ارسباران آغاز به کار کرد. ویژگی منحصربه فرد هزارصدا این است که در آن، خوانندگان، به جای تقلید صدای خوانندگان شناخته شده که روال برنامه هایی از این دست است، آثاری از خودشان را اجرا می کنند. طراح، مدیر و مجری این برنامه آرش نصیری، روزنامه نگار باسابقه حوزه موسیقی ست.

اولین برنامه هزارصدا در سال ۱۳۹۵ در ساعت ۱۵ روز ۱۷ اردیبهشت در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران آغاز می شود.منبع :

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :