Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
گفت وگوی عیدانه با امیرمهدی ژوله/ تهران بهترین جای جهان است

آکاایران: گفت وگوی عیدانه با امیرمهدی ژوله/ تهران بهترین جای جهان است

آکاایران: گفت وگوی عیدانه با امیرمهدی ژوله/ تهران بهترین جای جهان است

گفت وگوی عیدانه با امیرمهدی ژوله/ تهران بهترین جای جهان استامیرمهدی ژوله: پیش از هر چیز بگویم به شمال نرفتم به دلیل اینکه بسیار شلوغ است در این ایام بهترین نقطه جهان تهران است زیرا خلوت است و هوای خوبی دارد و بیشتر نقاط دیگر کشور شلوغ است.

 همواره مخاطبین عام علاقه دارند بدانند که هنرمندان چهره و یا شناخته شده چقدر به آداب رسوم مرسوم پایبند هستند از این رو با برخی از بازیگران گفت وگویی کوتاه داشتیم . در این گفت وگو با امیر مهدی ژوله گپی زدیم که به شرح ذیل آمده است.
- با توجه به اینکه در سال گذشته «1394»، به نظر می رسد برای شما در فضای کاریتان اتفاقات خوبی افتاده است و جزو هنرمندان مورد علاقه و حتی پرطرفدار در سال محسوب می شدید، شاید به همین دلیل مردم عادی و همچنین مخاطبانتان علاقه داشته باشند که بدانند امیرمهدی ژوله به عنوان یک هنرمند مورد علاقه شان آداب و رسوم سال جدید را به چه ترتیب برگزار می کند و چه عادت هایی برای شروع سال تحویل دارد.
ژوله: می ترسم ریا بشود به نظرم بی خیالش شویم.
- آقای ژوله اجازه بدهید ریا بشود شما بگویید.
ژوله: من بسیار به سفره هفت سین علاقه دارم و آن به دقت هنگام سال تحویل پهن می کنم آن هم با تمام جزئیاتش و در بیشتر مواقع با خانواده همسرم هنگام سال تحویل دور هم جمع می شویم چند سال است که این رویه ادامه دارد البته امسال هم که عضو جدیدی به خانواده ما اضافه شده است و قرار است اولین نوروز را با دخترم گندم تجربه کنیم. معمولاً دوست دارم سال تحویل سر سجاده باشم. در واقع دوست دارم در زمانی که سال در هنگام نو شدن است سر سجاده باشم و دعا کنم، برای آرزوهایی که در سال جدید دارم از خدا تقاضای کمک کنم.
- برای مسافرت در این ایام برنامه ریزی داشته اید به جایی سفر کرده اید؟
ژوله: بگذارید پیش از هر چیز بگویم به شمال نرفتم به دلیل اینکه بسیار شلوغ است در این ایام بهترین نقطه جهان تهران است چرا که خلوت است و هوای خوبی دارد و غیر از تهران بیشتر نقاط کشور شلوغ است. سفرهای خارجی که بلیت ها دولا پهنا است، سفرهای داخلی که عرض کردم همه جا شلوغ است در نتیجه تهران برای ماندن جای مناسبی است. البته امسال به نظرم سر کار باشم.
- به نظر می رسد که سال برای شما بسیار خوش یمن بود چرا که به یکباره در سطح کشور شناخته شده اید و طرفداران زیادی پیدا کرده اید بهترین اتفاقتان در سال ، که می توانید از آن یاد کنید چیست؟
ژوله: بالاخره در سال گذشته فیلمنامه سینمایی خود را تکمیل کردم که منتظرم پروانه ساخت بگیریم به نظرم همین اتفاق بسیار بزرگی است البته نمی توانم از خندوانه بگذرم چرا که در برنامه خندوانه از پشت دوربین به جلوی آن آمدم و دیده شدم اما سختی های کاری زیادی برای سریال «در حاشیه»، دیدیم. این سختی ها هم در «در حاشیه 1» وجود داشت و هم در «در حاشیه 2»، چند بار این سریال متوقف شد جهت آن تغییر کرد متأسفانه در فضای غیر همدلیانه ای کار پیش می رفت در واقع اتفاقی که خندوانه برایم رقم زد باعث شد تا بعد از مدت ها به هیجان برسم.
- در هنگام سال تحویل زمانی که سر سجاده نشسته اید چه دعایی برای سینما کردید؟
ژوله: ابتدا آرزوی سلامتی کردم برای تمامی اهالی سینما امیدوارم شاهد از دست دادن برخی از آدم ها نباشیم ، آرزوم می کنم سال پرباری برای همه باشد و افراد بتوانند به اندازه ظرفی که استحقاق دارند سهم خود را از موفقیت ها کسب کنند. در مجموع آرزو می کنم فضای آرومی را سپری کنیم سانسورها نیز کمتر باشد و برای مردم هم سلامتی، شادی و امنیت را از خدا خواستار هستم که امیدوارم همه به آرزوهای خوبشان در سال جدید برسند.

 

اخبار فرهنگی و هنری - فارس

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :