آکاایران: وضعیت سلامتی استاد شجریان از زبان وزیر بهداشت

وضعیت سلامتی استاد شجریان از زبان وزیر بهداشتوضعیت سلامتی استاد شجریان از زبان وزیر بهداشت  -آکاوضعیت سلامتی استاد شجریان از زبان وزیر بهداشت  -آکا

حسن هاشمی وزیر بهداشت دولت یازدهم از تماس تلفنی با محمدرضا شجریان استاد آواز ایران خبرداده و نوشته روحیه ی ایشان بسیار خوب و صدایشان مثل همیشه با صلابت بود.

به گزارش خبرآنلاین، حسن هاشمی در صفحه ی اینستاگرامش نوشته ی کوتاهی را با عنوان احوالپرسی با استاد، به اشتراک گذاشته که متن کامل آن بدین شرح است:
امروز در تماسی تلفنی با استاد شجریان ضمن تبریک سال نو، جویای احوالشان شدم. روحیه ایشان بسیار خوب و صدایشان مثل همیشه با صلابت، پر توان و سرحال بود.
از این که خبر سلامتیشان را از خودشان می شنیدم خوشحال شدم؛ و لازم دیدم به دلیل دوستی دیرینه و ارادت به ایشان و با اطلاع دقیق از وضعیت سلامتیشان و ارتباط با خانواده استاد در طول دو سال گذشته، یاد آور شوم که ان شاءلله ایشان در دو تا سه ماه آینده به کشور باز می گردند و پزشکان متخصص ایشان اقدامات مورد نیاز و باقی مانده را پی خواهند گرفت.
وظیفه خود می دانم به عنوان یک دوست، یک ایرانی و یک علاقه مند به آثار ایشان، و نیز به دلیل مسئولیتم در دولت، درخصوص هر گونه حمایت برای تسریع در درمان و بهبودی ایشان ازهیچ کوششی مضایقه نکنم.
بحمدلله همانطور که در پیام نوروزی استاد آواز ایران هم آمده بود، ایشان امیدوار و با نشاط، بهار امسال را نیز با شادابی و طراوت آغاز کرده اند. ما نیز همچون سایر دوستداران صدای ماندگار استاد شجریان، امیدواریم به زودی زود استاد را روی صحنه ببینیم و طنین این صدای ماندگار دل های بهاری ملت ما را طراوتی دوچندان ببخشد.

 

 

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :