آکاایران: آخرین آمار فروش فیلم های اکران نوروزی

آکاایران: آخرین آمار فروش فیلم های اکران نوروزی

آخرین آمار فروش فیلم های اکران نوروزی آخرین آمار فروش فیلم های اکران نوروزی  -آکا آخرین آمار فروش فیلم های اکران نوروزی  -آکا

فیلم های اکران نوروزی در روز گذشته مجموعا 279 میلیون 500 هزار تومان در تهران فروش داشته اند.

حبیب اسماعیلی مدیر رسانه فیلمسازان که پخش دو فیلم «من سالوادور نیستم» و «کفش هایم کو؟» را بر عهده دارد در گفت وگو با خبرنگار سینمایی ایسنا گفت: «من سالوادور نیستم» منوچهر هادی پنج شنبه میلیون در تهران فروش داشت که مجموع فروش اش در 30 سینما به یک میلیارد و 600 میلیون تومان رسید و در شهرستان ها نیز به یک میلیارد رسیده است.
وی با ارائه اولین آمار فروش «کفش هایم کو؟» کیومرث پوراحمد اظهار کرد: این فیلم با 18 سینما تقریبا کار خودش را از پنج شنبه آغاز کرد که روز گذشته حدود 10 میلیون فروخته است و رفته رفته طرفداران خودش را پیدا خواهد کرد.
امیر قطبی از فیلمیران هم که دو فیلم «ابد و یک روز» سعید روستایی و «بادیگارد» ابراهیم حاتمی کیا را روی پرده دارد به ایسنا گفت: «ابد و یک روز» در دو روز 120 میلیون در 23 سینمای تهران فروش داشته که 62 میلیون به پنج شنبه اختصاص دارد. «بادیگارد» هم فروش دو روزش در 27 سینمای تهران به 97 میلیون رسیده که روز گذشته 55 میلیون بوده است.
سعید خانی که پخش «خشم و هیاهو» هومن سیدی را بر عهده دارد مجموع فروش این فیلم را طی دو روز در 15 سینمای تهران 22 میلیون تومان اعلام کرد و 12 میلیون و 500 هزارتومان آن را متعلق به پنج شنبه دانست.
مختاری از هدایت فیلم هم درباره فروش «پنجاه کیلو آلبالو» گفت: مجموع فروش این فیلم طی دو روز در 26 سینمای تهران 70میلیون تومان بوده است که 45 میلیون آن به روز گذشته اختصاص دارد.

 

 اخبار  فرهنگی  -  ایسنا

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :