آکاایران: «بیمار استاندارد» در روزهای پایانی تولید

«بیمار استاندارد» در روزهای پایانی تولید «بیمار استاندارد» در روزهای پایانی تولید  -آکا «بیمار استاندارد» در روزهای پایانی تولید  -آکا

تهیه کننده «بیمار استاندارد» گفت: مشغول تصویر برداری قسمت ۱۳ سریال هستیم و تا هفته اول فروردین تولید را به اتمام خواهیم رساند و کار تیتراژ آغاز توسط میلاد فرج اللهی و موسیقی آن توسط گروه داماهی اجرا شده است.

به گزارش تسنیم، مسعود ردایی تهیه کننده سریال «بیمار استاندارد» درباره آخرین وضعیت تولید این مجموعه نوروزی گفت: مشغول تصویر برداری قسمت 13 سریال هستیم و تا هفته اول فروردین تولید را به اتمام خواهیم رساند.
وی درباره انجام مراحل پس از تولید هم زمان افزود: برای نخستین بار در تلویزیون از گروه داماهی در موسیقی تیتراژ «بیمار استاندارد» استفاده شده تا کار به روز و جوان پسند باشد. کار تیتراژ آغاز توسط میلاد فرج اللهی و موسیقی آن توسط گروه داماهی اجرا شده است.
وی در ادامه ابراز داشت: موسیقی متن تا قسمت 6 توسط یحیی سپهر شکیب انجام شده و مونتاژ کار تا پایان قسمت 8 توسط امیرشیبان خاقانی نهایی شده است و با تغییر شبکه پخش کننده سریال، بازبینی «بیمار استاندارد» با همکاری پخش شبکه یک آغاز شده است.
ردایی اظهار داشت: تصویر برداری بر اساس فیلم نامه با نظم و بر اساس بازی و لوکیشن رج زده شده و تا کنون تصویربرداری در لوکیشن های بیمارستان نورافشار، درمانگاه ولنجک، مغازه سمساری، آمفی تئا تر، مدرسه، آسایشگاه روانپزشکی، ایستگاه اتوبوس، آرایشگاه، منزل مهرداد، شرکت گارانتی، زندان، خانه نصرت و خانه شهناز به اتمام رسیده است. علیرضا خمسه، افسانه چهره آزاد، روح الله کمانی، عاطفه باقری نیز از بازیگرانی هستند که این روز ها جلوی دوربین رفتند.
سریال «بیمار استاندارد» درباره قهرمان داستان (بهنام) فردی تحصیل کرده بازیگری است که با این شیوه درمانی درگیر می شود و وارد ماجراهایی می شود که تا به حال تجربه شان نکرده... .
بازیگران این سریال عبارتند از: بابک حمیدیان در نقش بهنام، جواد عزتی در نقش مسعود، حسین محب اهری در نقش پوربنا، شیلا خداداد در نقش ترانه، پوریا پورسرخ در نقش حامد، روح اله کمانی در نقش شهاب و، نیما شاهرخ شاهی در نقش مهرداد، عزت الله مهرآوران در نقش پدر بهنام، فریبا جدی کار در نقش مادر بهنام، افسانه چهره آزاد در نقش شهناز، علی رضا خمسه در نقش نصرت، مونا کرمی در نقش سحر، هومن حاجی عبداللهی در نقش داوود و امیر غفارمنش در نقش بابک، سیروس میمنت در نقش پدر سحر، امید روحانی در نقش دکتر نادری، بهناز اکبریان در نقش نگار، عاطفه باقری در نقش گلاره، افسانه ناصری در نقش مادر سحر، بهزاد کریمی در نقش شعبده باز، بهزاد خرازی در نقش بیژن، علی میلانی در نقش اسماعیلی و...
عوامل پشت دوربین این سریال نیز بدین شرح است: فرشاد گل سفیدی (مدیر تصویربرداری)، علی احمدی (مدیر صدابرداری)، عادل معصومیان (دستیار کارگردان)، علی جودی (برنامه ریز)، (دستیاران کارگردان)، مجید گودرزی (مدیر تولید)، امیر شیبان خاقانی (تدوین گر)، مهناز غنی (طراح لباس)، گلرخ حقیقی (طراح صحنه)، مانی اسکندری (طراح گریم)، علی سعیدی (مدیر صحنه)، وحید شوکتی (منشی صحنه)، محمدرضا دلنوازی (جانشین تولید)، مجید لعل سنجیان (مدیر تدارکات)، ساناز بصیر (دستیار برنامه ریز) و حسام الدین خلوصی (عکاس).
این مجموعهٔ نوروزی به نویسندگی بهرام توکلی و با کارگردانی سعید آقاخانی توسط مسعود ردایی در 14 قسمت 45 دقیقه ای برای پخش از شبکه یک در نوروز در مرکز گسترش فیلم نامه نویسی صدا و سیما تهیه و تولید می شود.

 

اخبار گوناگون - تسنیم

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :