آکاایران: مصاحبه با میراندا کر، از مدل مو تا راز جوانی

مصاحبه با میراندا کر، از مدل مو تا راز جوانیمیراندا کر «Miranda Kerr» (زاده ۲۰ آوریل ۱۹۸۳) مانکن استرالیایی و یکی از مانکن های معروف ویکتوریا سکرت است. او در سال ۲۰۱۰ با هنرپیشه معروف هالیوودی، اورلاندو بلوم، ازدواج کرد و در سال ۲۰۱۳ از او جدا شد.

میراندا کر «Miranda Kerr» (زاده ۲۰ آوریل ۱۹۸۳) مانکن استرالیایی و یکی از مانکن های معروف ویکتوریا سکرت است. او در سال ۲۰۱۰ با هنرپیشه معروف هالیوودی، اورلاندو بلوم، ازدواج کرد و در سال ۲۰۱۳ از او جدا شد. نتیجه ازدواج آنها پسری به نام فیلین است. کر قبل از اینکه وارد مدلسازی شود در رشته تغذیه و سلامت روانپزشکی فارغ التحصیل شد.
در اینجا مصاحبه ای با او در مورد سبک زندگی اش، از مدل جدید موها گرفته تا  لوازم آرایشی که مصرف می کند، کرده ایم.

 

مصاحبه با میراندا کر، از مدل مو تا راز جوانی  -آکامصاحبه با میراندا کر، از مدل مو تا راز جوانی  -آکا

 

• چه چیزی باعث شد که موهایت را کوتاه کنی؟ چرا حالا؟
خب باید بگویم که در واقع من یک سال است که به فکر کوتاه کردن موهایم هستم اما به خاطر قراردادهایی که بسته بودم، نمی توانستم این کار را انجام دهم اما حال که از کارهایم فارغ شدم، به خودم گفتم: «وقت آن است موهایم را آنطور که دلم می خواهد مدل دهم».
 اطرفیانم به من گفتند که بهتر است موهایت را برای مراسم خاصی کوتاه کنی اما من کاملا برای این کار آماده بودم.
• آرایشگرت چه کسی بود؟
«David Keogh» که از سن 15 سالگی موهایم را کوتاه می کند. او اهل استرالیاست اما در حال حاضر در لوس آنجلس زندگی می کند. او یکی از دوستان خوب من است که بهش اعتماد دارم و مدت هاست با او همکاری می کنم.

 

مصاحبه با میراندا کر، از مدل مو تا راز جوانی  -آکامصاحبه با میراندا کر، از مدل مو تا راز جوانی  -آکا

 

• آیا خودت مدل موهایت را انتخاب کردی یا آن را کاملا به دست آرایشگرت سپردی؟
من دوست داشتم که تغییری به چهره ام بدهم. یکی از دوستانم موهای خیلی بلندی داشت و زمانی که آنها را کوتاه کرد چهره اش از این رو به آن رو شد. من هم برای چنین کاری وسوسه شدم. موهای من همیشه بلند بوده و تا به حال هیچ وقت به این اندازه کوتاهشان نکرده بودم. اما واقعا به تنوع احتیاج داشتم. من زمان هایی که در خانه هستم و کاری ندارم، از سشوار استفاده نمی کنم و می گذارم موهایم به حالت طبیعی خود خشک شوند، به همین دلیل موهایم حالتی موج دار به خود می گیرد که واقعا برایم لذت بخش است.
• بزرگ ترین ریسکی که در مورد زیبایی چهره ات انجام دادی، چه بود؟
من یک بار مژه هایم را رنگ کردم که به نظرم واقعا کار احمقانه ای بود. من چندین بار برای فیلم برداری این کار را انجام دادم که تغییرات زیادی هم در چهره ام ایجاد کرد اما یک بار خواستم مژه هایم را بلوند کنم که رنگ آنها نارنجی شد! واقعا تجربه بدی بود.

 

مصاحبه با میراندا کر، از مدل مو تا راز جوانی  -آکامصاحبه با میراندا کر، از مدل مو تا راز جوانی  -آکا

 

• آیا عادت بد آرایشی هم داری؟
من عادت دارم مژه هایم را بکنم. بدتر از آن عاشق فشار دادن جوش ها چه رو تن خودم، چه رو تن دیگران هستم.
• برای گرفتن یک سلفی فوق العاده، چه پیشنهادی می دهی؟
به نظر من آنچه یک عکس را زیبا می کند، نور آن است. فرقی نمی کند که نور از پشت یا از جلو بتابد، وجود آن برای یک عکس فوق العاده لازم است. من همیشه دوربین را کمی بالاتر از خودم نگه می دارم و به نظرم این زاویه مناسبی برای عکس گرفتن است.
• از کدامیک از فیلترهای اینستاگرام استفاده می کنی؟
من قبلا از «Sierra» استفاده می کردم اما حال عاشق «Valencia» شده ام.

 

اخبار فرهنگی و هنری - برترین ها

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :