آکاایران: فیتیله ای ها به شبکه یک رفتند / چهارشنبه سوری با «هفت سینو بچین»

فیتیله ای ها به شبکه یک رفتند / چهارشنبه سوری با «هفت سینو بچین»فیتیله ای ها به شبکه یک رفتند / چهارشنبه سوری با «هفت سینو بچین» -آکافیتیله ای ها به شبکه یک رفتند / چهارشنبه سوری با «هفت سینو بچین» -آکا

اولین قسمت از برنامه «هفت سینو بچین» با موضوع چهارشنبه سوری امشب ۲۴ اسفند حوالی ساعت ۲۳ و بعد از سریال «همسفر با خورشید» روی آنتن می رود.

به گزارش خبرآنلاین، این بار فیتیله ای ها بعد ازمدتی غیبت در تلویزیون با برنامه ای برای بزرگسالان به قاب جادو باز می گردند.
علیرضا آقایی تهیه کننده «هفت سینو بچین» گفت: در آستانه چهارشنبه آخر سال و حوادثی که متاسفانه در اثر بازی با مواد محترقه و انفجاری در جای جای کشور رخ می دهد، حمید گلی، محمد مسلمی و علی فروتن در برنامه امشب ۲۴ اسفند، آثار منفی و تبعات سوئی که آتش بازی های پایان سال کام برخی هموطنان را تلخ می کند با اجرای قطعات نمایشی طنز توضیح می دهند.

 

فیتیله ای ها به شبکه یک رفتند / چهارشنبه سوری با «هفت سینو بچین» -آکافیتیله ای ها به شبکه یک رفتند / چهارشنبه سوری با «هفت سینو بچین» -آکا

 

آقایی افزود: دوقلوها، گل به سرا گل پسرا، آقای بامزه با اجرای علیرضا خمسه و مسابقه هفت سین از آیتم های اصلی برنامه امشب «هفت سینو بچین» است.
وی بیان کرد: ما هر شب در بخش استودیو اصلی برنامه که دکوری شاداب و زیبا دارد، یک مهمان ویژه هم داریم که امشب میزبان کامران تفتی بازیگر سینما و تلویزیون خواهیم بود. مهمان خاص امشب هم جومونگ با بازی طوفان مهردادیان خواهد بود.

 

فیتیله ای ها به شبکه یک رفتند / چهارشنبه سوری با «هفت سینو بچین» -آکافیتیله ای ها به شبکه یک رفتند / چهارشنبه سوری با «هفت سینو بچین» -آکا

 

اولین قسمت برنامه «هفت سینو بچین» با موضوع چهارشنبه سوری امشب ۲۴ اسفند حوالی ساعت ۲۳ و بعد از سریال «همسفر با خورشید» روی آنتن می رود. فردا شب ۲۵ اسفند تکرار آن ساعت۲۳ پخش می شود و از چهارشنبه هرشب پس از سریال شبانه روی آنتن خواهد رفت.

 

اخبار فرهنگی و هنری - خبرآنلاین

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :