آکاایران: نرگس محمدی: صدا وسیما از بازیگران حمایت کند

نرگس محمدی: صدا وسیما از بازیگران حمایت کندنرگس محمدی: صدا وسیما از بازیگران حمایت کند  -آکانرگس محمدی: صدا وسیما از بازیگران حمایت کند  -آکا

نرگس محمدی درباره اینکه در سال چه درخواستی از رییس سازمان صدا وسیما دارد؟ خاطرنشان کرد: امیدوارم سال 1395 مشکلات بودجه سازمان صدا وسیما حل و از بازیگران حمایت شود.

بازیگر سریال نوروزی «زعفرانی» در گفت وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، اظهار کرد: امیدوارم سال کمی اوضاع کاری درست شود؛ چراکه بسیاری از دوستان همکارمان در حال حاضر بیکار هستند به دلیل اینکه سازمان بودجه ندارد؛ ان شا ءالله وضعیت بودجه حل شود و سازمان صداو سیما در سال جدید طلب های ما را برگرداند. از طرفی حداقل انتظار می رود از بچه های بازیگر حمایت شود؛ چراکه بی دلیل برخی همکاران ما تلویزیون خودمان را رها نمی کنند. اگر اوضاع سازمان صدا وسیما خوب باشد هیچکس حاضر نیست مملکتش را رها کند و به جای دیگری برود.
وی سپس خاطرنشان کرد: به نظرم در سال 1394 هم در تلویزیون اتفاقی نیفتاد و خیلی شرایط کاری فرقی نکرد.
محمدی در ادامه به حضورش در سریال نوروزی شبکه دو اشاره کرد و یادآور شد: «زعفرانی» یک کار خانوادگیِ بامزه است که در آن چند کاراکتر کمی شیرین تر و بامزه تر ایفای نقش می کنند. به نظرم این مجموعه کار خوبی است. زمانی هم که متن را خواندم خوشم آمد. در «زعفرانی» اتفاقات عجیب و غریبی نمی افتد و بیشتر یک زندگی عادی را روایت می کند. به عنوان بازیگر هم متن این سریال را دوست داشتم و هم عوامل سازنده و هم اینکه علاقه مند بودم با دفتر آقای ایرج محمدی کار کنم.

 

نرگس محمدی: صدا وسیما از بازیگران حمایت کند  -آکانرگس محمدی: صدا وسیما از بازیگران حمایت کند  -آکا

 

بازیگر نقش «ستایش» همچنین در پاسخ به اینکه فیلمنامه کامل چقدر می تواند در بازی بازیگران تاثیر مثبت داشته باشد؟ گفت: اگر فیلمنامه ها کامل باشند، خیلی خوب است و برای ما بازیگران خیلی بهتر می شوند؛ چراکه درصد کاری که انجام می دهیم فیلمنامه است و شاید 10 درصد مابقی چیز های دیگر باشد. زمانی که فیلمنامه آماده باشد اشراف کاملی روی کارها می توانیم داشته باشیم تا اینکه بخواهیم صبح به صبح سر کار حاضر شویم و با هزار فکر و خیال فیلمنامه را به دستمان برسانند و متاسفانه می بینیم دیالوگ های برخی کاراکتورها تغییر پیدا کرده است. در خیلی از کارها پیش از کلید خوردن صحبت هایی در دفتر تهیه کنندگان انجام می شود که بسیار هم شیرین و خوب است اما زمانی که وارد متن می شویم اصلا آن چیزهایی که گفته شده نیست. اگر واقعا یک برنامه ریزی شود که فیلمنامه ها کامل باشند استرس ها هم کاهش می یابد.
او در ادامه همین صحبتش درباره سریال نوروزی «زعفرانی» توضیح داد: خوبی «زعفرانی» این بود که شش قسمت اول آماده بود و مابقی در حین کار نگارش می شد. یک ویژگی خوب دیگر این مجموعه این بود که نویسندگان بر اساس خود کاراکتر ها کار را پررنگ تر و کمرنگ تر می کردند.
بازیگر سریال نوروزی سپس درباره رقابت میان سریال های طنز امسال گفت: به نظرم فضای سریال های عید امسال با هم فرق می کند و اصلا قابل مقایسه نیست. از طرفی سریال ها سلیقه ای هستند. به نظرم اینکه امسال ما سه سریال طنز داریم به نفع مردم است؛ چراکه بیشتر مردم شاد می شوند.
محمدی در پایان درباره ی حضور ش در سریال «معمای شاه» توضیحاتی ارائه داد.
بازیگر نقش گلنار در «معمای شاه» اظهار کرد: تا قسمت 60 مجموعه «معمای شاه» حضور دارم. به نظرم اصلا نمی شود درباره این سریال نظر قطعی داد. کسانی که اینقدر زود درباره «معمای شاه» تصمیم می گیرند و قضاوت می کنند باید اجازه دهند کمی کار جلوتر برود؛ چراکه کار تاریخی با کارهای خانوادگی و اجتماعی تفاوت دارد. به نظرم اگر قرار است نقدی انجام شود باید آخر قصه این اتفاق بیفتد نه اینکه در قسمت اولیه یک مجموعه تاریخی را نقد کنیم. به نظرم آقای ورزی زندگی اش را برای «معمای شاه» گذاشت و کار با ایشان خوب بود.

 

نرگس محمدی: صدا وسیما از بازیگران حمایت کند  -آکانرگس محمدی: صدا وسیما از بازیگران حمایت کند  -آکا

 

اخبار فرهنگی و هنری - ایسنا

 گرد آوری مطالب : آکا ایران


منبع :