آکاایران: گروه تولید و بازیگران مجموعه تلویزیونی «مرز خوشبختی» به کارگردانی حسین سهیلی زاده و به تهیه کنندگی مهران رسام پس از پایان زمان بندی حضور در محلات برای ادامه تصویربرداری به تهران آمدند و به کارشان در غرب تهران ادامه دادند. به گزارش «صبا» این گروه در حال حاضر در مزرعه گل و گلخانه در غرب تهران هستند.

به گزارش صبا، در خلاصه داستان سریال آمده است: به طلا و تلاش و عشق ... جوان و گُل و گِل... همه چیز از یک وسوسه شروع می شود و به یک وسوسه ختم می شود. از رفاقت شروع می شود و به رفاقت می رسد. داستان مرز خوشبختی داستان انتخاب هاست؛ دوراهی ها؛ زمانی که بر لب مرز ایستاده ای. یک سو شاید خوشبختی است و در سوی دیگر هم شاید خوشبختی. انتخاب با توست و انتخاب نهایت خوشبختی است.

 

بازیگران این سریال عبارتند از: پوریاپورسرخ، امیرحسین آرمان، مهدی سلوکی، شهرزاد کمال زاده، سروش جمشیدی، مریم معصومی، جمشید جهان زاده، عباس محبی، مهدی صباغی، فرزانه نشاط خواه، شهربانو موسوی، رضا یزدانی و جواد زیتونی. مجموعه «مرز خوشبختی» در ۱۵قسمت و در ایام نوروز۹۶ تولید و از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

 

 

ازجمله عوامل دیگر این سریال می توان به جانشین تهیه کننده: مجید پرکاررضاییه، مشاورپروژه: علی اصغر آزادان، نویسنده: علی خودسیانی، مدیر تصویربرداری: علیرضا رنجبران، تدوین: امین عابدی، مدیر صدابرداری: مهدی آزادی، آهنگساز: آرمان موسی پور، مدیر تولید: شاپور دلدار، طراح صحنه و لباس: سارا صفری، طراح چهره پردازی: سحر موسوی، مدیر تدارکات: اصغر پسندپور، صدابردار: علی ظهوری، مدیر برنامه ریزی: فرشاد ارج، دستیار اول کارگردان: امین محمودی، منشی صحنه: نوشا عبداله زاده، دستیاران کارگردان: عارف ابراهیمی، شایان سیدمحمود، دستیار اول فیلمبردار: رسول تنهایی، دستیار اول صحنه: علی جعفردوست، تصویربردار پشت صحنه: امیرژوبین، عکاس: ارمغان رسام و مدیر روابط عمومی: آیدین نادری اشاره کرد.

 

سریال های «روزهای اعتراض»، «آخرین دعوت»، «گیلعاد»، «آخرین گناه» و «مرز خوشبختی» پنجمین همکاری مهران رسام با حسین سهیلی زاده در مقام تهیه کنندگی است.

 

 


4.15

منبع :