آکاایران : گاهی اوقات شبکه های با تمام خوبی هایشان باعث دردسرهایی می شوند که باعث بحث و جدالهایی فراوانی بر یک موضوع می شود . چندی پیش شایعه ای در  شبکه های اجتماعی پخش شده بود مبنی بر طلاق دو زوج بازیگر که از قضا محبوبیت فراوانی را در سینما و تلویزیون دارند. این موضوع حسابی جنجال به پا کرد . حالا این دو بازیگر کی هستند ؟ رامبد جوان و سحر دولتشاهی که چند سالی با همدیگر زن و شوهر بودند و روزگار خوشی را می گذراندند. در کنار این شایعه بحث هایی از ازدواج رامبد جوان با نگار جواهریان دیگر بازیگر محبوب سینما و تلویزیون ، ما هم برای اینکه دلیل این موضوع و اینکه آیا این دو زوج واقعا از هم طلاق گرفته اند مقاله ای را در قسمت سایت آکاایران آماده کرده ایم . با ما همراه باشید.

طلاق رامبد جوان و سحر دولتشاهی

رامبد جوان و سحر دولتشاهی و ماجرای طلاق آنها

این روزها هیولای طلاق بین زندگی زناشویی بازیگران زیادی پرسه می زند و باعث شده تا هنرمندان زیادی که با عشق زندگی خود را آغاز کرده اند ، تصمیم بگیرند تا از یکدیگر جدا شوند .

ولی چیزی که بیشتر از همه بازیگران و هنرمندان معروف و مشهور را بیشتر از همه آزار می دهد ، سرک کشیدن و فضولی کردن مردم در زندگی شخصی آنها است .

چندی پیش خبری مبنی بر طلاق و جدایی آقای رامبد جوان از همسرش ، سحر دولتشاهی از یکدیگر منتشر شد که در شبکه های اجتماعی مثل یک بمب ترکید . اما اینکه آیا این خبر واقعیت داشته یا نه را هیچ یک از این دو هنرمند رد یا تایید نکرده اند .

شبکه های اجتماعی علاوه بر جذابیت و خاصیت سرگرم کنندگی که دارند خیلی اوقات درد سر ساز هم می شوند. این موضوع برای افراد عادی شاید آنقدرها هم بغرنج نباشد اما وقتی پای هنرمندان و چهره های مطرح به میان می آید ماجرا فرق می کند. کافی است هنرمندی که قرار است عکس یا نوشته ای را در یکی از این شبکه ها به اشتراک بگذارد کمی بی دقتی کند تا کلی حرف و حدیث برایش به وجود بیاورند. البته گاهی اوقات هم این حرف و حدیث ها رنگ و بوی واقعی به خود می گیرند و به واقعیت تبدیل می شوند. شاید اینجا باشد که مثال تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها مصداق درستی پیدا می کند.

همسر رامبد جوان

طلاق رامبد جوان

صحبت های سحر دولتشاهی

زخم های کهنه را تازه نکنیم
"یک زمانی بازیگر یا هر شخص دیگری اطلاعات بخشی از زندگی خصوصی اش را در مصاحبه ها یا روابط اجتماعی اش به شکل عمومی در اختیار مخاطبان قرار می دهد. من هم متأسفانه در مقطعی این کار را کردم.
خب بعد از اینکه این اطلاعات را دادید، مخاطب پیگیر آن می شود این مسأله را کاملا درک می کنم ولی گاهی مسائلی پیش می آید و طی آن سوالاتی از شما می شود که با تمام احترامی که برای پرسش کننده اش قائل می شوی اما جواب دادن به آن سوال ها باعث می شود پای افراد ذینفع دیگری غیر از خود شخص هم به میان بیاید  از اینجا به بعد ماجرا اصلا قشنگ نیست.
 به نقل از آکاایران : یادمان باشد که گاهی کنجکاوی های ته ذهن ما زخم  یک نفر است که مدام در حال کندن آن هستیم خیلی بهتر است قبل از پرداختن به هر موضوعی به این نکته فکر کنیم. واقعا مقابل این حجم از کنجکاوی ها ایستادن، کار بسیار سختی است. با این حال من از مردم می خواهم نه تنها در این مورد بلکه در بسیاری از موضوعات روزمره زندگیشان این جمله را فراموش نکنند که چیزی را که برای خودشان دوست ندارند برای دیگران هم دوست نداشته باشند. به هر حال هر کسی که مخاطب داشته باشد به شکلی کاملا طبیعی مدام در حال رور در رو شدن با سوالاتی از این قبیل است، در همه جای دنیا هم این  اتفاق رخ می دهد. اما نحوه برخورد شخص با آن موضوع می تواند به آدم ها نشان دهد که آیا او دوست دارد در خصوص هر اتفاقی در زندگی خصوصی اش پاسخگو باشد و اطلاعات بدهد یا نه.
بهتر است گاهی به این فکر کنیم که شاید طرف مقابلی که ما در مقابل این سوالات قرارش می دهیم، دارد تلاش می کند از موضوع مورد بحث ما دور شود و از آن عبور کند. پس به نظرم در این مواقع بهتر است کمی خودمان را جای طرف مقابل بگذاریم."   
تقریبا اواسط دی ماه بود که رامبد جوان هم با حضور در برنامه بعضیا در گفتگو با علی ضیاء در مورد زندگی خصوصی اش بر این نکته تأکید داشت که دوست ندارد کسی در مورد زندگی خصوصی اش از او سوال کند.

سحر دولتشاهی

طلاق رامبد جوان

ولی چیزی که رامبد جوان را بیشتر از همه آزار داد ، سوالات مردم درباره ی زندگی شخصی او بود که همه از او می پرسیدند که آیا خبر طلاق او از سحر دولتشاهی واقعیت داشته یا خیر .

رامبد جوان که  ۱۴ دی ماه مهمان برنامه زنده ی بعضیا از شبکه سوم سیما با اجرای علی ضیا بود در بخشی از برنامه در پاسخ به سوال مجری که از وی خواست در مورد زندگی شخصی و زناشویی اش (طلاق) توضیح دهد چنین پاسخ داد :

ترجیح می دهم به عنوان یک رفتار مقاومتی در برابر این جنس از هیجان برای دانستن زندگی شخصی، کاملا به حق در برابر همه اعلام کنم دوست ندارم درباره زندگی خصوصی ام روی آنتن رسانه ملی حرف بزنم. اگر می خواستم حرف بزنم به جای خانه در خیابان زندگی میکردم. دوست ندارم کسی درباره زندگی خصوصی ام از من سوال بپرسد. زندگی خودم است مال خودم است.

این هنرمند یادآور شد: برخی منطق عجیبی می آورند که خیلی بامزه است. در برخی کامنت ها خوانده ام که افراد نوشته اند «یعنی چه همه جای دنیا مردم درباره زندگی آدم های محبوب سوال می کنند و آنها هم جواب می دهند». فرهنگ ما فرق می کند. زندگی خصوصی من زندگی خصوصی من است و هر اتفاقی که در زندگی من افتاده به خود من و آدم هایی که در زندگی ام هستند ربط دارد و لاغیر.

هر کدام از این بازیگران در شبکه های اجتماعی صفحه ای اختصاصی دارند و مخاطبان و طرفداران آنها نظرات مختلفی را با انها به اشتراک می گذارند. خیلی وقت بود که سحر دولتشاهی عکسی با همسرش رامبد جوان نگذاشته بود و همین علامت سوال بزرگی برای پیگیران این ماجرا بود. شنیده ها حکایت از جدایی این دو بازیگر داشت و سایت های مختلفی هم این خبر را منتشر کردند. گرچه تا کنون هیچ خبر رسمی مبنی بر ازدواج جوان با جواهریان منتشر نشده اما آنها در محافل مختلفی با یکدیگر دیده شدند.

رامبد جوان

طلاق رامبد جوان