آکاایران: ضرورت نظارت مستمر بر بازار/ اصناف در کنترل بازار و تنظیم قیمت ها نقش مهمی دارند

فرماندار میاندوآب گفت: اصناف و بازاریان در طول تاریخ و در هشت سال دفاع مقدس به وظیفه و نقش خود عمل کرده اند و اکنون نیز در کنترل بازار نقش مهمی بر عهده دارند.

به گزارش آکاایران:

به گزارش اروم نیوز به نقل از زرین خبر،  ناصر امیری امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان میاندوآب که با حضور روسای اتحادیه های صنفی و بازاریان برگزار شد، با اشاره به دشمنی های دشمنان با انقلاب اسلامی، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ما را از بردگی آمریکا نجات داد و ما را به مستقل ترین کشور دنیا تبدیل کرد.

فرماندار میاندوآب با بیان اینکه آمریکا و دشمنان نمی خواهند تا ما مستقل باشیم، افزود: ما بله قربان گوی کسی نیستیم و در خاورمیانه حرف اول را می زنیم و لذا دشمنان دائم دنبال توطئه و نیرنگ هستند.

وی به نقش اصناف و بازاریان در طول تاریخ انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: اصناف و بازاریان در طول تاریخ و در هشت سال دفاع مقدس به وظیفه و نقش خود عمل کرده اند.

امیری با بیان اینکه دشمنان به جنگ اقتصادی روی آورده اند، تصریح کرد: ما برای این نظام شهید داده ایم و حق نداریم خون شهدا را پایمال کنیم و باید قدر این انقلاب و نظام را بدانیم و همه دست به دست هم داده و با اتحاد و همدلی توطئه دشمنان را خنثی سازیم.

فرماندار میاندوآب با تاکید بر اتحاد و همدلی در مقابل دشمنان، اظهار کرد: ما منکر مشکلات نیستیم ولی باید متحد بوده و در کنار هم باشیم تا توطئه دشمنان خنثی شود.

وی با اشاره به اینکه باید در برابر مشکلات صبر و ایستادگی و مقاومت کرد، افزود: به حول قوه الهی، مشکلات برطرف شده و دشمنان در این نقشه خود نیز ناکام خواهند ماند.

امیری در ادامه با تاکید بر تنظیم و کنترل قیمت ها در بازار، گفت: همه ما نقش مهمی در کنترل بازار داریم و دستگاه های مربوطه نیز باید با بازرسی و نظارت بر بازار با متخلفان برخورد کنند.

انتهای پیام/

.

منبع : uromnews.ir