آکاایران: تجهیز 54 تقاطع به دوربین های کنترل ترافیک در کرج/ 61 معبر اصلی تحت نظارت پلیس راهور است

مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج اعلام کرد که 54 تقاطع این کلانشهر مجهز به دوربین های کنترل ترافیکی شد.

آکاایران: تجهیز 54 تقاطع به دوربین های کنترل ترافیک در کرج/ 61 معبر اصلی تحت نظارت پلیس راهور است


به گزارش گروه استانی تیتریک، محمد حاجی جعفری عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: اکنون تقاطع ها و معابر اصلی شهر با 61 دستگاه دوربین ترافیکی تحت نظارت اپراتورها و عوامل پلیس راهور مستقر در مرکز کنترل ترافیک است.

وی افزود: به منظور تحقق برنامه ها و اهداف تعیین شده از سوی معاونت حمل و نقل و ترافیک، در بخش هوشمندسازی مدیریت ترافیک، نقاطی مانند، چهارراه کارخانه قند، سه راه نهضت، میدان اسبی و ضلع جنوبی میدان کوهستان به سامانه نظارت ترافیکی مجهز شدند.

حاجی جعفری اظهار داشت: این سامانه علاوه بر موضوعات مربوط به رصد جریان ترافیک، تخلفات رانندگی، تمام وقایع و حوادثی که در معابر رخ می دهد مانند، موضوعات مربوط به خدمات شهری، آبگرفتگی معابر در زمان بارندگی، تصادفات، مشکلات ترافیکی و... را ثبت می کند.

وی تصریح کرد: پس از ثبت اطلاعات، با جمع بندی و گزارش گیری از موضوعات، ضمن اعلام مشکل به بخش های مربوطه اقدامات لازم به منظور مطالعه و رفع مشکلات به عمل خواهد آمد.

مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج در خاتمه با اشاره به ابلاغ سیاست های اعلام شده از سوی معاونت حمل و نقل و ترافیک، خاطرنشان داشت: امید است بتوانیم بر اساس برنامه تا پایان سال جاری تعداد سامانه های نظارتی موجود در سطح شهر را به 100 دستگاه افزایش داده و به بهره برداری برسانیم.

انتهای پیام/
.

منبع : شبکه خبری تیتر یک