آکاایران: کشف 15 هزار کیلو برنج خارجی فاقد مدارک گمرکی معتبر در محمدشهر کرج/ راننده کامیون دستگیر شد

سردار عباسعلی محمدیان از کشف 15 هزار کیلو برنج خارجی فاقد مدارک گمرکی معتبر در محمدشهر کرج و دستگیری راننده کامیون خبر داد.

آکاایران: کشف 15 هزار کیلو برنج خارجی فاقد مدارک گمرکی معتبر در محمدشهر کرج/ راننده کامیون دستگیر شد


به گزارش گروه استانی تیتریک، سردار "عباسعلی محمدیان" روز سه شنبه گفت: با توجه به نامگذاری سال 97 از سوی مقام معظم رهبری به نام "حمایت از کالای ایرانی " ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی در اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی و کنترل محموله های جاده ای، به یک دستگاه کامیون عبوری، حامل بار برنج در محدوده "محمد شهر" کرج مشکوک شدند.

فرمانده انتظامی البرز افزود: بلافاصله دستور توقف خودرو صادر و در بازرسی از آن 15 هزار کیلو برنج خارجی فاقد هر گونه مدارک گمرکی معتبر کشف و در این رابطه یک نفر دستگیر شد.

سردار محمدیان با بیان این که قیمت کالای مکشوفه توسط کارشناسان یک میلیارد و 50 میلیون ریال برآورد شده است، گفت: پرونده به همراه مالک کالا برای تصمیم گیری نهایی به اداره تعزیزات حکومتی استان البرز منتقل شد.

فرمانده انتظامی استان البرز در خاتمه از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز از سوی افراد سودجو، موضوع را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.انتهای پیام/
.

منبع : شبکه خبری تیتر یک