آکاایران: به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، امشب در پایان مراسم روز خبرنگار که البته با حاشیه‌هایی هم همراه بود، از غرفه برتر در سومین نمایشگاه مطبوعات و رسانه‌های استان گلستان تقدیر شد.

به گزارش آکاایران: خبرگزاری تسنیم در این دوره از نمایشگاه میزبان بیش از 60 تن از مدیران استان و همچنین برخی از تشکل‌های مردم‌نهاد بود. در ایام برپایی نمایشگاه مطبوعات و رسانه‌های استان گلستان این خبرگزاری بیش از 80 خبر منتشر کرد. هم چنین غرفه‌آرایی مناسب در کنار برنامه‌های جنبی همچون میزگرد و نشست‌های خبری با حضور مسئولان و مدیران استانی از دیگر ملاک‌های انتخاب تسنیم به عنوان غرفه برتر بوده است.

این در حالیست که برخی از رسانه‌ها نسبت به این انتخاب گلایه‌مند بودند، رسانه‌هایی که پول بنرهای متعدد نصب شده در غرفه‌هایشان شاید به اندازه همان هزینه‌ای بود که برای غرفه‌آرایی تسنیم هزینه شده بود. یا خبرنگار دیگری که 3 روز پس از آغاز نمایشگاه در غرفه‌اش حضور یافت کرد و با اینکه تأکید دارد تنها روزنامه استان گلستان است که این طور هم نیست، در مدت 5 روز از فعالیت نمایشگاه، حتی اشاره‌ای به برگزاری آن نمایشگاه نکرده بود.

 های
 رسانه
 و
 مطبوعات
 نمایشگاه
 برتر
 غرفه
"تسنیم" غرفه برتر نمایشگاه مطبوعات و رسانه های گلستان شد+تصاویر تسنیم
 تصاویر
 شد
 گلستان
 های
 رسانه
 و
 مطبوعات
 نمایشگاه
 برتر
 غرفه

انتهای پیام/ش

.

منبع : https:tasnimnews.com