آکاایران: حمید بی‌غم در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره صعود تیمش به مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتسال قهرمانی باشگا‌ه‌های آسیا اظهار داشت: سعی‌مان در مرحله گروهی این بود که از تمام بازیکنان استفاده و انرژی آنها را تقسیم کنیم. خدا را شکر بازیکنان جوان‌مان هم خیلی خوب کار کردند و بازیکنان باسابقه هم انرژی خود را برای دو بازی پیش‌رو نگه داشتند.

به گزارش آکاایران: وی ادامه داد: در مرحله یک چهارم نهایی هم مقابل تیم اِرم قرقیزستان به نتیجه‌ای که می‌خواستیم رسیدیم. همان‌طور که دیدید مرحله حذفی بسیار غیرقابل پیش‌بینی است و تیم‌هایی مانند چونبوری تایلند و ناگویا ژاپن حذف شدند، اما خدا را شکر ما با یک بازی خوب به نیمه نهایی رسیدیم.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون در واکنش به این موضوع که حذف تیم‌های چونبوری و ناگویا فشار را از روی تیم مس برداشته است،  گفت: اگه بگویم این‌طور نیست،‌ دروغ گفته‌ام. درست است تا فینال به این دو تیم برخورد نمی‌کردیم،‌ اما به طور حتم حذف آنها فشار را از روی ما برداشت. هر چند تیم‌های نفت عراق و بانک بیروت هم تیم‌های خوبی هستند. به نظرم الان ما دو حریف برای قهرمانی داریم، نفت الوسط عراق و بانک بیروت، چون احتمالا بانک بیروت با شکست تای‌سون‌نام ویتنام به فینال خواهد آمد.

بی‌غم در مورد دیدار مرحله نیمه نهایی تیمش مقابل نفت الوسط عراق تصریح کرد: این تیم به دو بازیکن ایرانی خود (فرهاد توکلی و قدرت بهادری) متکی است و انصافاً این دو بازیکن هم برای این تیم بسیار خوب کار کرده‌اند. این نکته را هم در نظر داشته باشید که تیم نفت سه سال است بازیکنانش کنار هم بازی می‌کنند. فکر می‌کنم بتوانیم با شکست این تیم در فینال به بانک بیروت برسیم.

وی در ادامه یادآور شد: نه اینکه بگویم کار من است، اما با کمک خدا و تلاش بازیکنان،‌ تیم ما بسیار خوب بازی می‌کند و امیدواریم بعد از دو سال به نحوی بازی کنیم که همه بگویند با بازی خوب، قهرمان شدند.

سرمربی تیم مس سونگون در مورد مصدومیت علیرضا صمیمی، دروازه‌بان این تیم و شرایط آمادگی سایر بازیکنان تیمش عنوان کرد: خدا را شکر وضعیت صمیمی خوب است و مقابل اِرم قرقیزستان هم چند دقیقه بازی کرد. سایر بازیکنان هم وضعیت خوبی دارند و فقط مرتضی عزتی کمی مصدومیت داشت که با تلاش پزشکان به بازی بعدی ما می‌رسد.

تیم فوتسال مس سونگون فردا (جمعه) در مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا به مصاف نفت الوسط عراق خواهد رفت.

انتهای پیام/

.

منبع : https:tasnimnews.com