آکاایران: دهکده بزرگ ورزشی یاسوج کلنگ زنی شد

آکاایران: به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، در آئینی با حضور معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد، شهردار یاسوج، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، مدیرکل امور بانوان استانداری، رئیس تربیت بدنی شهرستان و جمعی از مسئولان دهکده بزرگ ورزشی ــ ساحلی  یاسوج کلنگ‌زنی شد.

به گزارش آکاایران: شهردار یاسوج در این آئین گفت: با مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر یاسوج و همکاری تربیت بدنی دهکده ورزشی یاسوج در زمینی به‌مساحت 14 هکتار ایجاد می‌شود.

نستهن مقدم افزود: سایت محل احداث این پروژه در ساحل رود بشار و در یکی از بهترین موقعیت‌های شهر یاسوج واقع شده که علاوه بر استفاده ورزشی می‌تواند جذابیت‌های گردشگری برای مسافران و خانواده‌ها نیز داشته باشد.

وی ادامه داد: پیرو تصمیماتی که اتخاذ شده مقرر شد جانمایی پروژه به‌نحوی باشد که امکان ورزش همگانی و همچنین سایت‌های ورزشی مختص آقایان و بانوان فاقد محدودیت‌های جنسیتی و سنی ایجاد شود.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری یاسوج با همکاری شورای اسلامی شهر حمایت‌های لازم را برای به‌ثمر رسیدن این پروژه انجام خواهد داد و در زمینه رفع معارض اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

شهردار یاسوج تأکید کرد: شهرداری به‌عنوان یکی از متولیان ورزشی‌های همگانی برنامه‌های خوبی برای ترویج ورزش اجرا کرده و در برنامه نیز دارد.

انتهای پیام/ ز

.

منبع : https:tasnimnews.com