آکاایران: پروژه نیمه تمام ورزشی استان سمنان امسال تکمیل می شود

آکاایران: به گزارش خبر گزاری تسنیم از سمنان، فرزاد فتاحی شامگاه گذشته در جلسه‌ای با حضور استاندار سمنان و جمعی از مدیران این استان با اشاره به فعالیت‌های گسترده انجام شده در حوزه ورزش استان سمنان اظهار داشت: در سال‌های گذشته تا کنون بحث گسترش ورزش در راستای نشاط و تندرستی از ابتدا در دستور کار بوده است .

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به عملکرد و برنامه‌های این اداره کل در راستای توسعه زیر ساخت‌های ورزشی در استان سمنان افزود: 26 پروژه بزرگ ورزشی در استان سمنان در مجموع با صرف بیش از 500 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.

فتاحی با اشاره به وجود پروژه‌های نیمه تمام ورزشی در برخی نقاط استان سمنان تأکید کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان تا پایان امسال بر روی 16 پروژه ی نیمه تمام ورزشیاین استان  تمرکز می‌کند تا آن را به مرحله بهربرداری برساند.

وی از اجرای برنامه‌های جامع در بازه زمانی هفته دولت تا دهه فجر امسال خبر داد و تصریح کرد: در این مدت برنامه‌های گسترده ورزشی در استان سمنان اجرا خواهد شد .

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان اضافه کرد: ما بنا داریم از هفته دولت تا دهه فجر انقلاب اسلامی 2 مسابقه بین المللی، 4 همایش بزرگ پیاده روی با همکاری صداوسیما، جشنواره بین المللی اقوام سنگسر و مسابقات متعدد شادی آفرین را در استان سمنان اجرا کنیم.

فتاحی از پیگیری برگزاری همایش‌های جهانی ورزشی و اجتماعی در این استان خبر داد و افزود: پیگیر آن هستیم تا با موافقت‌های لازم از سوی استانداری و دستگاه‌های مربوطه در استان سمنان، امسال همایشی آسیایی را در سطح بین‌اللملی اجرا کنیم و همه زیرساخت‌های این برنامه در استان سمنان مهیا است.

انتهای پیام/م

.

منبع : https:tasnimnews.com